dowolna

Nieruchomości Milanówek - Oferty sprzedaży nieruchomości

346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

346 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 490 000 zł2 629 m² 566,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2629 m , położona w willowej, zielonej części Milanówka przy ul. Podgórnej. Nieruchomość ogrodzona, z bezpośrednim wjazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 913 500 zł233,08 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 233,08 m , położony w prestiżowej inwestycji Villa Moderno, w samym centrum Milanówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

712 218 zł51,61 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, składające się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Dodatkowym atutem nieruchomości jest balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 174 zł26,06 m² 12 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 26,06 m , położony w prestiżowej inwestycji Villa Moderno, w samym centrum Milanówka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 880 000 zł165 m² 11 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Sprzedam pilnie bardzo ładny dom wolno stojacy z garazem dwustanowiskowym parter salon+kuchnia,wiatrolap.Piętro pokoje 2 lazienki.Mozliwość wykończenia jeszcze podasza uzytkowego.Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł37 m² 12 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ładne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w bloku w północnej części miasta. Pokój dzienny, sypialnia, oddzielna kuchnia z oknem i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł160 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dzień dobry, oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 160m w spokojnej części miasta Milanówka, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Milanówek sam w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł37 m² 10 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Piotra Skargi 9 w Milanówku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

901 168 zł1 545 m² 583,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dwie piękne działki Milanówek Polesie wkd jedna działka 1545 m2 obok działki o podobnych parametrach na której rozpocznie się budowa domów,media znajdują się drodze.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł1 523 m² 558,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Milanówek | Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalno- usługową przy ul. Królewskiej : Dla kogo? Dla inwestora zainteresowanego gruntem pod projekt usługowy bądź deweloperski. : atuty?: działka.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł46,44 m² 14 104,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym osiedlu ecomilan w Milanówku. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 308 m² 496,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1308m2, położona w Milanówku, jednej z najbardziej zielonych miejscowości pod Warszawą, znanej jako "miasto-Ogród". Działka o numerze ewid. 83/5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł132,87 m² 9 031,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

*** ważne: w przypadku zakupu tej nieruchomości kupujący zwolniony jest z opłaty pcc. 0% prowizji Obecnie dostępne są trzy domy jednorodzinne. Planowany termin oddania - III/IV kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł121 m² 10 661,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Ładnie wykończony bliżniak przy lesie z dobrą komunikacją. Parter to salon z otwartą kuchnią i wyjściem na zadaszony taras i pięknie zagospodarowany ogród. Mała łazienka Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

115 500 zł300 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Odstąpię prawo dzierżawy działki rod malwa milanówek o powierzchni 300 m , położonej w doskonałej lokalizacji w Milanówku przy ulicy Turczynek. To idealne połączenie natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentujemy już 5 inwestycję* realizowaną pod marką High End. Jak zawsze długo szukaliśmy działki w świetnej lokalizacji i pracowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 000 zł116,09 m² 10 242,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 000 zł112,22 m² 10 417,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 753 m²

Wyjątkowy dom w Milanówku przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronny, solidny dom z lat 80., o powierzchni ok. 250 m, położony na pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł140 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż z 1938 roku, położony na dużej działce o powierzchni 790 m . 140 m powierzchni zapewnia komfortowe warunki dla rodziny. Dom wymaga generalnego remontu, bryła idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

850 000 zł1 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz cichej działki pod zabudowę, w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie dobrze skomunikowanej, blisko kolejki ta oferta na pograniczu Podkowy Leśnej i Milanówka jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł250 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 160 m²

Zabytkowa willa w której rozpoczęto prace remontowe i modernizacyjne. Trzy kondygnacje oraz piwnica pod całym budynkiem wykorzystane na zaplecze techniczne. Wymieniono stropy, odrestaurowano.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł52 m² 10 192,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe na spokojnym osiedlu blisko centrum Milanówka. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły oraz przedszkola. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł181,40 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Milanówku. W skład nieruchomości wchodzą : - 2 x kuchnia - salon - główna.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł49,51 m² 16 259,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym osiedlu z ochroną 24h/7- ecomilan w Milanówku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 900 zł78,82 m² 9 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 78 m2, w budynku 4 - lokalowym, położony na działce o powierzchni około 300 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł201 m² 3 955,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 336 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 170 m , położony na przestronnej działce 1336 m w Milanówku. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji pomiędzy przystankami.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł80,60 m² 12 965,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwupoziomowy apartament z 2019 roku w Centrum Milanówka. Mieszkanie 80,6m2 usytuowane na drugim piętrze (z windą). Lokal składa się z: - przedpokoju 5m2; - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł105,64 m² 12 116,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe, luksusowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania położone w historycznej starej części Milanówka. Mieszkanie o powierzchni 105,64.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,40 m² 9 942,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży lokale z ogródkami w budynku bliźniaczym dwulokalowym w spokojnej części Milanówka Południowego. Dostępne 2 typy lokali, każdy zlokalizowany na 2 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. - salon z kominkiem - 3 wygodne sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:926 m²

Wyjątkowa rezydencja z klimatem w sercu Milanówka | ok.300 m | piękny ogród | doskonała lokalizacja. Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,47 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł105,56 m² 12 125,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość Przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 105,64 m , położone w historycznej, willowej części Milanówek. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 900 zł222,30 m² 10 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 112 500 zł89 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w willi w centrum! Zapraszamy do wyjątkowej przestrzeni, która łączy w sobie klimat eleganckiej willi z funkcjonalnością nowoczesnego mieszkania. To prestiżowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

1 096 500 zł3 717 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z lasem! Unikalna działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy! Działka zlokalizowała wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 370 m² 400,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj swój wymarzony dom w zielonym Milanówku, enklawie przyrody. Kształtna, słoneczna działka o powierzchni 1370 m2 położona w południowym Milanówku. Teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 050 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia działka w północnym Milanówku, położona w odległości 1,7km od stacji pkp w Milanówku. Działka o kwadratowym kształcie, z wymiarami: 32m x 33m Wszystkie.