dowolna

Domy na sprzedaż Milanówek - Oferty sprzedaży domów

147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

147 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 495 000 zł160 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dzień dobry, oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 160m w spokojnej części miasta Milanówka, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Milanówek sam w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł817 m² 5 495,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 188 m²

Modernistyczna willa- ponadczasowa elegancja w sercu Milanówka. Wzniesiona w 1938 roku o powierzchni użytkowej 551,64 m została zaprojektowana z myślą o komforcie, harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł165 m² 11 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Sprzedam pilnie bardzo ładny dom wolno stojacy z garazem dwustanowiskowym parter salon+kuchnia,wiatrolap.Piętro pokoje 2 lazienki.Mozliwość wykończenia jeszcze podasza uzytkowego.Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł132,87 m² 9 031,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

*** ważne: w przypadku zakupu tej nieruchomości kupujący zwolniony jest z opłaty pcc. 0% prowizji Obecnie dostępne są trzy domy jednorodzinne. Planowany termin oddania - III/IV kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 290 000 zł121 m² 10 661,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Ładnie wykończony bliżniak przy lesie z dobrą komunikacją. Parter to salon z otwartą kuchnią i wyjściem na zadaszony taras i pięknie zagospodarowany ogród. Mała łazienka Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentujemy już 5 inwestycję* realizowaną pod marką High End. Jak zawsze długo szukaliśmy działki w świetnej lokalizacji i pracowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 000 zł116,09 m² 10 242,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 000 zł112,22 m² 10 417,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:926 m²

Wyjątkowa rezydencja z klimatem w sercu Milanówka | ok.300 m | piękny ogród | doskonała lokalizacja. Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,47 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiam, segment Środkowy w Milanówku. Lokal środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 69m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 100m2 Rozkład domu: parter: 29,63m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł181,40 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Milanówku. W skład nieruchomości wchodzą : - 2 x kuchnia - salon - główna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł69 m² 11 449,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiam, segment skrajny w Milanówku. skrajny segment w stanie deweloperskim o powierzchni 79m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 200m2 Rozkład domu: parter: 39,11m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł143,50 m² 8 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny dwulokalowy w Milanówku - ul. Dowcip 143,5 m | działka ok. 600 m | garaż | pompa ciepła | zakończenie budowy: marzec 2027 r. Na sprzedaż lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 900 zł222,30 m² 10 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł143 m² 8 251,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa inwestycja W milanówku! Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej. Domy połączone garażami, każdy na działce ok. 600 m2. Parter domu to pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł181,40 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 100 000 zł236 m² 4 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Do sprzedania nieruchomość komercyjna obejmująca budynek wolnostojący o łącznej powierzchni 236 m2 na działce 1047 m2. Wolnostojący budynek komercyjny - prowadzono działalność gospodarczą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł460 m² 4 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Z przyjemnością proponuję do sprzedaży solidnie wybudowany dom dwurodzinny, zaprojektowany z myślą o komforcie dwóch niezależnych rodzin. Budynek powstawał "dla siebie" z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł245,20 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł82 m² 9 390,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nieruchomość Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 80m2 w zacisznym Milanówku. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 29,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł143 m² 8 251,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ekskluzywna inwestycja w sercu Milanówka - idealne miejsce dla osób ceniących harmonię natury i komfort miejskiego życia! Termin zakończenia budowy przewidziany na II kwartał 2027 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł163,80 m² 11 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Do sprzedania wspaniały ,nowoczesny dom w otoczeniu zieleni! Nieruchomość zlokalizowana na częściowo zadrzewionej działce w willowej ( najlepszej ) części Milanówka.! PARTER : przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowoczesna Rezydencja w lesie prywatność, design i natura. W sercu zielonej enklawy w Książenicach znajduje się wyjątkowa, parterowa rezydencja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł810 m² 8 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 233 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 810 m w Milanówku. Na posesji znajduje się drugi dom o pow. 140 m , w którym również można mieszkać. Ogród: dwupiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:926 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w północnej, zabytkowej części Milanówka. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł168 m² 11 845,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Stylowy dom Z duszą W samym sercu milanówka, który należy do Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów o charakterze Rezydencjonalnym, otoczony zielenią. Spacerując uliczkami Milanówka.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 900 zł222,30 m² 10 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 399 900 zł222,30 m² 10 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł530 m² 4 622,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa, trzykondygnacyjna nieruchomość o powierzchni 530 m , położona na działce 1000 m , w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Milanówka. To dom, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł85 m² 9 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

owa inwestycja w pólnocnej części Milanówka. Ekonomiczny i nowoczesny budynek o dwóch lokalach. Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal wraz z przynależną działką ok 400 m2.