dowolna

Domy na sprzedaż Milanówek - Oferty sprzedaży domów

146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

146 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 249 000 zł122,50 m² 10 195,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż 1/2 bliźniaka o powierzchni 122m2 na działce o powierzchni ok. 530m2 W cenie w pełni zagospodarowany i wykończony ogród. Nasadzenia różnych gatunków drzew.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł216 m² 11 342,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 471 m²

Wyjątkowa przedwojenna willa "sandomierzanka" z lat 1928 1930, zachwycająca swoją ponadczasową architekturą oraz niepowtarzalnym klimatem. Idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Milanówek,mazowieckie

3 499 900 zł180 m² 19 443,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od centrum Grodziska Mazowieckiego. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,47 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 800 zł82,60 m² 9 477 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 80m2 na działce ok 200m2 w Milanówku. Budynek położony wśród bujnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł85 m² 9 694,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mały bliźniak Milanówek 85 m | Stan deweloperski | Ostatnie 2 lokale! Milanówek Oddanie inwestycji: 2025 Na sprzedaż mały, nowoczesny bliźniak o powierzchni 85 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł155 m² 10 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż: połowa bliźniaka Milanówek, 155 m , działka 605 m gotowy do zamieszkania! Przedstawiam do sprzedaży komfortowy, gotowy do wprowadzenia dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł181,40 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Milanówku. W skład nieruchomości wchodzą : - 2 x kuchnia - salon - główna.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 900 zł222,30 m² 10 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł240 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Do sprzedania dom wolno stojący, usytuowany na pięknej, porośniętej drzewami działce, w willowej części Miasta-ogrodu Milanówka. Blisko centrum i stacji pkp ( 5 minut pieszo). Dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł144,30 m² 8 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonym Milanówku. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 150 m, położony na dużej, pięknej działce o powierzchni 1153.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł245,20 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł137 m² 8 686,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania oferujemy przestronny, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na dużej działce, w cichej i zielonej części Milanówka. Nieruchomość wybudowana w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Na sprzedaż udział 1/2 w przedwojennej pięknej willi. za 740,000 Willa znajduję się w zabytkowej historycznej północnej części Milanówka Willa dla konesera, który szuka domu z duszą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:926 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w północnej, zabytkowej części Milanówka. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, spokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł440 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 202 m²

W zielonym sercu zabytkowego Milanówka, wśród starodrzewu i naturalnej ciszy, znajduje się wyjątkowa nieruchomość z historią sięgającą niemal 90 lat. Willa Wandocława z 1935 roku.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł125 m² 4 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość. To gratka dla wszystkich miłośników historii, pięknej architektury i domów z tzw. duszą. Wyjątkowa, zabytkowa willa.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł124 m² 11 685,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Proponuję do sprzedaży bliźniak w klimatycznym Milanówku. Powierzchnia domu ca 124m2 Działka ca 600 m2 Doskonała lokalizacja przy wkd i pkp Pięknie zagospodarowana działka. Otoczenie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

945 000 zł140 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż z 1938 roku, położony na dużej działce o powierzchni 790 m . 140 m powierzchni zapewnia komfortowe warunki dla rodziny. Dom wymaga generalnego remontu, bryła idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł181 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem w zielonym sercu Milanówka Jeśli marzysz o stworzeniu przestrzeni idealnie dopasowanej do swoich potrzeb ta nieruchomość jest dla Ciebie. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

209 000 zł64 m² 3 265,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:346 m²

Jeżeli szukasz okazji ta oferta jest dla Ciebie. Dom postawiony w ostrej granicy sąsiadującej działki. Dwa pokoje każdy z nich po około 18 m w układzie przejściowym plus kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 399 900 zł222 m² 10 795,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 799 900 zł245 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 099 900 zł400 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy, luksusowy Dom - nieruchomość z klimatem o pow. ok 400 m2. Dom posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o pow. ok. 3230 m2 w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 399 900 zł222 m² 10 795,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowoczesna Rezydencja w lesie prywatność, design i natura. W sercu zielonej enklawy w Książenicach znajduje się wyjątkowa, parterowa rezydencja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 499 900 zł168 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

690 000 zł69 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż przestronny i starannie utrzymany dom jednorodzinny , położony na pograniczu Milanówka, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość łączy kameralny charakter otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w sercu Milanówka - w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w bezpośredniej bliskości centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 200 000 zł144 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Przedstawiamy Dom sprzedaży Przestronny Dom o powierzchni całkowitej ok. 194 m2, usytuowany na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o pow. ok. 1153 m2. Świetna lokalizacja w Milanówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł181 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²