dowolna

Domy przy lesie Milanówek - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 540 000 zł360 m² 4 278 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 521 m²

Oferujemy do sprzedaży willę w Milanówku w samym centrum miasta. Piękna, słoneczna działka, okolona starodrzewem. Dom o pow. 360 m2 z lat 60 -tych , rozbudowany w latach 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 979 500 zł243 m² 8 146 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiamy do sprzedaży stylowy dom (willa) z sauną o powierzchni ok.240 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 890 m2 zlokalizowany w Milanówku. Nieruchomość spełni wymogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w miejscu niepowtarzalnym, niepodobnym do innych, cieszyć się bliskością przyrody: mieć na wyciągnięcie ręki wodę i drzewa z inspiracją jaką są one.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Podgórna

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Sprzedam dom oraz działkę 1250m2 w Milanówku (województwo Mazowieckie, powiat grodziski), w okolicy ulicy Podgórnej.Dom od lat 60-tych, należał do mojej rodziny. Zamieszkiwały go osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 300 000 zł142 m² 9 155 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:956 m²

Przedstawiamy na sprzedaż piękny ,przestronny Dom o powierzchni ok 140 m2, znajdujący się w zaciszu Milanówka, na działce ok. 955 m2, rozkład Domu : Parter: - salon z jadalnią, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 190 000 zł172 m² 6 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

W ofercie piękny dom Parterowy z poddaszem. Dom w cichej okolicy blisko Grodziska i Milanówka. Umeblowany. Rozkład: -Duży piękny salon z kominkiem i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 949 900 zł250 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Piękny Nowoczesny Dom parterowy w otulinie lasu o całkowitej powierzchni użytkowej około 250 m2 na działce około 1380 m2 z dwustanowiskowym garażem w spokojnej okolicy Podkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 299 900 zł141 m² 9 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:956 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 299 000 zł141 m² 9 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:956 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 189 900 zł172 m² 6 918 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 900 000 zł312 m² 6 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Przedstawiam Państwu do bezpośredniej sprzedaży wygodną podmiejską willę w pięknym ogrodzie, w odległości 30 km od Warszawy, z doskonałym dojazdem do stolicy autostradą A2, trasą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 100 000 zł404 m² 5 198,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 434 m²

Stylowa rezydencja do kapitalnego remontu i renowacji. Zaprojektowana przez wybitnego polskiego architekta Oskara Sosnowskiego. położona w dużym - 5 434 m2 - ogrodzie ze starodrzewiem (piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 100 000 zł404 m² 5 198,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 434 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Jodłowa

Milanówek,mazowieckie

2 800 000 zł500 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 950 m²

Sprzedam dom jednorodzinny położony w malowniczej okolicy Południowego Milanówka na granicy z Podkową Leśną (milanówek Polesie). Dom znajduje się na działce 4950 m2 przylegającej do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł201 m² 3 477,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Witamy Państwa Serdecznie, sprzedajemy z żoną nowoczesny dom, wybudowany z wykorzystaniem najnowszych technologii i optymalizacji architektonicznych. Projekt domu zleciliśmy jednemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Stokrotki

Milanówek,mazowieckie

890 000 zł201 m² 4 427,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okolica nowych domów jednorodzinnych, bezpieczna i cicha. 600 metrów piękny las i zieleń chroniona! Idealny dla rodziny z dwójką dzieci, bardzo wygodne wnętrze: na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

725 000 zł250 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam bezpośrednio budynek jednorodzinny w stylu dworkowym. Usytuowanie obok lasu w dzielnicy domów jednorodzinnych. Technologia budowy tradycyjna, stan deweloperski zamknięty. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

695 000 zł550 m² 1 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Pół bliźniaka z 1972r,120 m2, działka 550 m2. Podpiwniczony, garaż wolnostojący. 5 pokoi, widna kuchnia, 2x taras, 2x łazienka,okna pcv,wszystkie media. Centrum, do pkp-200m,wkd-400m.Cena 695.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Łąkowa

Milanówek,mazowieckie

1 000 zł100 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Milanówek , dom z garażem o powierzchnu 100m. Do kolejki wkd 100m, spokojna okolica 1000zł za mieśiąc. Okres wynajmu 3 lata

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiejska

Milanówek,mazowieckie

1 490 000 zł260 m² 5 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 036 m²

Dom jednorodzinny z wolnostojącym garażem i pomieszczeniem gospodarczym Powierzchnia działki 2036 m2 Powierzchnia domu całkowita 261 m2, użytkowa 200 m2, powierzchnia zabudowy 159,1 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

770 000 zł200 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Dom wolnostojący w centrum Milanówka o powierzchni 200, powierzchnia użytkowa 110m, działka 1018m oraz garaż o powierzchni 42 m z trzema stanowiskami. Dom w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

690 000 zł206 m² 3 349,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:865 m²

Dom o pow. użytkowej 140 m, ma dwie kondygnacje oraz piwnicę i garaż. 7 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki. 865 m działki. W skład piwnicy (44 m) wchodzi pralnia, kotłownia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Średnia

Milanówek,mazowieckie

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Milanówek Dom wolnostojący, pustak, 3 pokoje, 1 piętrowy z zagospodarowanym poddaszem. Rok budowy -1990.Spokojna rozwijająca się okolica, niska zabudowa, las, kolej podmiejska. Powierzchnia.