dowolna

Domy z kominkiem Milanówek - Lista ofert sprzedaży i najmu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 495 000 zł160 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dzień dobry, oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 160m w spokojnej części miasta Milanówka, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i terenów zielonych. Milanówek sam w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł132,87 m² 9 031,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

*** ważne: w przypadku zakupu tej nieruchomości kupujący zwolniony jest z opłaty pcc. 0% prowizji Obecnie dostępne są trzy domy jednorodzinne. Planowany termin oddania - III/IV kwartał 2026.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł121 m² 10 661,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Ładnie wykończony bliżniak przy lesie z dobrą komunikacją. Parter to salon z otwartą kuchnią i wyjściem na zadaszony taras i pięknie zagospodarowany ogród. Mała łazienka Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentujemy już 5 inwestycję* realizowaną pod marką High End. Jak zawsze długo szukaliśmy działki w świetnej lokalizacji i pracowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 189 000 zł116,09 m² 10 242,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 799 900 zł245,20 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.127m2 na działce ok. 530m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 900 zł280 m² 8 571,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 412 m²

Wyjątkowa rezydencja z antresolą i prywatnym apartamentem | Indywidualny projekt | Milanówek Są domy poprawne. I są domy tworzone z wizją. Ta wyjątkowa rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 000 zł124,14 m² 9 980,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.124m2 na działce ok. 355m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł817 m² 5 495,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 188 m²

Modernistyczna willa- ponadczasowa elegancja w sercu Milanówka. Wzniesiona w 1938 roku o powierzchni użytkowej 551,64 m została zaprojektowana z myślą o komforcie, harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 900 zł335 m² 8 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Zapraszamy na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży klimatyczny Dom Wolnostojący w stylu rezydencjonalnym, usytuowany w bardzo atrakcyjnej i prestiżowej części Milanówka. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł250 m² 7 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Przedstawiamy propozycję domu dla rodziny 2-pokoleniowej lub dla właściciela reprezentującego wolny zawód : prawnik, lekarz, nauczyciel. Wolnostojacy, parterowy dom z użytkowym poddaszem położony.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł810 m² 8 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 233 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 810 m w Milanówku. Na posesji znajduje się drugi dom o pow. 140 m , w którym również można mieszkać. Ogród: dwupiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł222 m² 6 981,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Dom marzeń w Milanówku Północnym 222 m komfortu dla całej rodziny Komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na pięknej, zadbanej działce 953 m w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł207 m² 13 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 931 m²

Do sprzedania dom w parkowej części Milanówka! Dom otoczony zielenią,miejsce spokojne,pełne uroku,spokojna ulica,dobre sąsiedztwo. Rozkład pomieszczeń. Na parterze: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 333 333 zł300 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 669 m²

Prestiżowy podwarszawski Milanówek, znany jako miasto ogrodów i pięknych, zabytkowych willi. Z pewnością zauroczy niejednego konesera. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 220m2, usytuowany na działce 800m2, w Milanówku. Dom składa się z trzech kondygnacji: parter o powierzchni około 100m2, przeznaczony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł245 m² 7 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowoczesna Rezydencja w lesie prywatność, design i natura. W sercu zielonej enklawy w Książenicach znajduje się wyjątkowa, parterowa rezydencja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 000 zł124 m² 9 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł780 m² 5 126,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 465 m²

Na sprzedaż willa w Milanówku. Rezydencja rodzinna /hotel/ Pensjonat/ Konferencje/ Dom Seniora. Nieruchomość: willa o powierzchni ok. 780 m2, na działce o pow. 4465 m2. Rok budowy 2000.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Do sprzedania posiadłość w Milanówku. W cenie dwa domy wolnostojące oraz lokal wolnostojący mogący służyć jako miejsce dla działalności gospodarczej. Na posesji ulokowany jest również.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł124 m² 11 685,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Proponuję do sprzedaży bliźniak w klimatycznym Milanówku. Powierzchnia domu ca 124m2 Działka ca 600 m2 Doskonała lokalizacja przy wkd i pkp Pięknie zagospodarowana działka. Otoczenie domów.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł245,20 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Szczegóły ogłoszenia

4 099 900 zł400 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy, luksusowy Dom - nieruchomość z klimatem o pow. ok 400 m2. Dom posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o pow. ok. 3230 m2 w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Oferta na wyłączność nieruchomość Dom położony w parkowej północnej części Milanówka, na pięknej działce porośniętej starodrzewiem o wielkości 2250m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł127,77 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

4 099 900 zł400 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dworek

Milanówek,mazowieckie

3 499 900 zł180 m² 19 443,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od centrum Grodziska Mazowieckiego. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł243 m² 9 876,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! nieruchomość Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom w północnej części Milanówka, blisko miasta. Ten uroczy budynek oferuje 5 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 000 zł132 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do każdej połówki bliźniaka działka 750 m2 Sprzedam bliźniaka o pow. użytkowej 132m2 w doskonałej, zacisznej, zielonej części Milanówka w odległość 1,5 km od infrastruktury.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij