dowolna

Domy przy lesie Milanówek - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Milanówek

Milanówek,mazowieckie

12 500 zł180 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 241 m²

Przytulny dom dla rodziny, położony na dużej, zielonej działce o powierzchni 3241 m2 w cichej i spokojnej części Milanówka. Dodatkowym atutem nieruchomości jest domek gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Milanówek,mazowieckie

1 750 000 zł175 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Parkowa północna część Milanówka z pięknym starodrzewiem. Zapraszam państwa na prezentację niezwykłego domu położonego w Milanówku w spokojnej i zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Milanówek,mazowieckie

890 000 zł168 m² 5 297,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny, nowoczesny dom w zielonej części Milanówka Budynek oddany do użytku w 2022 roku, lokal w stanie deweloperskim, (unikasz podatku pcc). Lokal jasny i przestronny, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 199 000 zł380 m² 3 155,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom wolnostojący, jednorodzinny z dwoma osobnymi mieszkaniami, który może służyć jako mieszkanie dla dorastającego dziecka, dla starszych rodziców lub na potrzeby biznesowe, typu biuro, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej, spokojnej dzielnicy Milanówka 400m od przystanku wkd Kazimierówka. Dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 890 000 zł780 m² 4 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Rezydencję pod inwestycję z tzw. duszą w stylu mudéjar, usytuowaną w urokliwej , północnej części Milanówka, o powierzchni ok. 780 m2 na przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 890 000 zł769 m² 5 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 500 000 zł154 m² 9 740,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Zapraszam do odkrycia tego uroczo usytuowanego domu, położonego w malowniczym Milanówku, zaledwie kilka kroków od stacji wkd Brzózki. To przytulny dom w stylu bliźniaka zachwyca swoim urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

939 000 zł160 m² 5 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni 160m2 zlokalizowana w Milanówku - północna część miasta. Budynek w stanie deweloperskim, materiał beton komórkowy, dach kryty blachodachówką panelową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 390 000 zł430 m² 5 558,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 287 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z basenem, położony na dużej działce o powierzchni 2 287 m2, w miejscowości Owczarnia, bardzo spokojna okolica. Powierzchnia całkowita domu to 430 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 490 000 zł430 m² 5 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 287 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lazurowa

Milanówek,mazowieckie

939 000 zł160 m² 5 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Milanówku przy ulicy Lazurowej. Otoczenie charakteryzuje się obecnością zarówno nowoczesnych domów, jak i pięknych starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

967 000 zł135 m² 7 162,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

W nowoczesnej i komfortowej przestrzeni, na słonecznej działce o powierzchni 512m2 w urokliwej miejscowości Milanówek, powstaje elegancki dom o powierzchni 135m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 499 000 zł331 m² 4 528 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 314 m²

Milanówek to przedwojenne miasto, choć to bardziej ogród niż miasto. Piękne stare i malownicze wille tonące w zieleni, a uliczki to urokliwe i zabytkowe aleje drzew. Milanówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

1 350 000 zł170 m² 7 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 613 m²

Na malowniczej działce w urokliwym Milanówku w niedalekiej odległości stacji wkd, znajdują się dwa piękne, wolnostojące domy, gotowe do zamieszkania od zaraz bez zbędnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

4 600 000 zł600 m² 7 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wspaniały dom w klasycznym stylu z przepięknym okazałym ogrodem. Na powierzchni 600m2 w domu do dyspozycji mamy wszystko aby żyć komfortowo. Zastosowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Milanówek,mazowieckie

860 000 zł141 m² 6 099,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bagnista

Milanówek,mazowieckie

859 000 zł77 m² 11 155,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Na sprzedaż parterowy dom z tarasem, w pełni wyposażony - od wybudowania niezamieszkały. Położony na zadbanej działce o powierzchni 1420 m2 w dogodnej lokalizacji w Milanówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

897 000 zł140 m² 6 407,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom położony blisko stacji wkd, o pow. użytkowej 140m2 na działce 450m2 4 sypialnie (bez skosów) oraz duży salon z aneksem kuchennym. Budynek wykonany z dużą starannością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 049 900 zł780 m² 5 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Rezydencję pod inwestycję z tzw. duszą w stylu mudéjar, usytuowaną w urokliwej , północnej części Milanówka, o powierzchni ok. 780 m2, usytuowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 599 000 zł165 m² 9 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu nieruchomości na kredyt : Krótko: kady | Dom wolnostojący z 2018r. | wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w miejscu niepowtarzalnym, niepodobnym do innych, cieszyć się bliskością przyrody: mieć na wyciągnięcie ręki wodę i drzewa z inspiracją jaką są one.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 120 000 zł166 m² 6 746,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni 166m2 zlokalizowana w Milanówku. Budynek z 2023r w stanie developerskim , materiał pustak ceramiczny, ocieplony styropianem 20cm, poddasze wełna super mata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wronia

Milanówek,mazowieckie

640 000 zł81 m² 7 901,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Lokalizacja charakteryzuje się ciszą, spokojem gdyż będzie to obecnie jedyna zabudowa na tej ulicy, jednocześnie z dobrym dostępem do Miasta. Budynek będzie oddany do użytkowania w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wronia

Milanówek,mazowieckie

640 000 zł81 m² 7 901,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

879 900 zł162 m² 5 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękna, zielona okolica z widokiem na ścianę lasu, w pobliżu domy jednorodzinne. Przedstawiamy do sprzedaży Nowoczesny, nowy, dom typu "stodoła" o powierzchni całkowitej 192 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Podwiejska

Milanówek,mazowieckie

7 800 zł170 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wynajmę dom bliźniak w Milanówku o powierzchni 170 m (włącznie z garażem). Dom jest w pełni wykończony i wyposażony. Powierzchnia działki to 600 m2. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sadowa

Milanówek,mazowieckie

1 450 000 zł197 m² 7 563,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom wybudowany w 2021 w Milanówkuj na działce o pow. 1200 m2 (27 m x 45 m). Parterowy o pow. parteru z garażem 197 m2 (17 m x 21 m) oraz praktycznym poddaszem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

650 000 zł133 m² 4 887,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Sprzedam świetnie położony, otoczony zielenią, dom w Milanówku! Dom usytuowany jest na dużej działce o powierzchni 1588 m2. Niewątpliwym atutem jest druga linia zabudowy - sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 899 900 zł780 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży. Rezydencję pod inwestycję z tzw. Duszą w stylu mudéjar, usytuowaną w urokliwej, północnej części Milanówka. Rezydencja o powierzchni ok. 780 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 180 000 zł135 m² 8 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bliźniak Gotowy do Zamieszkania w sercu Milanówka. Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, piękny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 180 000 zł134 m² 8 806 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, piękny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni z garażem w bryle budynku ok. 140m2, usytuowany na dużej, ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 180 000 zł135 m² 8 715 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kazimierzowska

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralna inwestycja w Milanówku. Położona w południowej części miasta ok. 750 m od stacji wkd Kazimierówka. Składa się z dwóch domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 000 000 zł190 m² 10 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Klimatyczny Dom z bala na Pięknej Działce. .Blisko Las. Przedstawiam do sprzedaży Piękny przestronny Dom z bala o powierzchni k. 190m2, w atrakcyjnej lokalizacji Milanówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Milanówek

Milanówek,mazowieckie

8 000 zł150 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom (połowa bliźniaka) o powierzchni 150 m2. Na parterze domu znajduje się salon z kominkiem, kuchnia, jadalnia, łazienka z prysznicem oraz pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł167 m² 7 485 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia i niebanalnym wnętrzu, na dole duża, otwarta przestrzeń. Wnętrze wykończone w jasnej kolorystyce, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 200 000 zł172 m² 6 977 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

W ofercie piękny dom Parterowy z poddaszem. Dom w cichej okolicy blisko Grodziska i Milanówka. Umeblowany. Rozkład: -Duży piękny salon z kominkiem i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 899 000 zł780 m² 6 281 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 999 000 zł780 m² 5 126,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Piękna rezydencja w stylu mudéjar usytuowana w północnej części Milanówka, o powierzchni ok. 780 m2 na przepięknej działce o powierzchni ok. 4700 m2. Idealna pod inwestycję typu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij