dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Milanówek

360 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

360 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Milanówek,mazowieckie

529 000 zł2 006 m² 263,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 2000 m, położona w spokojnej, parkowej części Milanówka. Dla nieruchomości został złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 300 000 zł121 m² 10 744 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:364 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej sprzedaż Dom w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbany i funkcjonalny Parter: -salon z otwartą kuchnią i wyspą -wyjście na zadaszony taras -kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wronia

Milanówek,mazowieckie

965 000 zł80 m² 12 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Nowy , w fazie wykończenia , o bardzo funkcjonalnym wnętrzu. Trzy sypialnie i łazienka z wanna na piętrze , toaleta z pralnią , kuchnia , salon , korytarz na parterze. Dzialka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Milanówek

Milanówek,mazowieckie

927 720 zł1 718 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, zadrzewiona działka budowlana w Milanówku Urokliwa, klimatyczna lokalizacja w otulinie lasu. Wokół panuje przyjemna cisza Powierzchnia terenu 1718m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł181 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Milanówku. W skład nieruchomości wchodzą : - 2 x kuchnia - salon - główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Milanówek,mazowieckie

349 000 zł35 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze o powierzchni 35 m2, na które składa się salon, sypialnia, kuchnia (z oknem), łazienki z wc oraz przedpokój. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Milanówek,mazowieckie

489 000 zł786 m² 622,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Milanówku, położona w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość posiada bezpośredni dojazd utwardzoną, oświetloną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł181 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem w zielonym sercu Milanówka Jeśli marzysz o stworzeniu przestrzeni idealnie dopasowanej do swoich potrzeb ta nieruchomość jest dla Ciebie. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Milanówek,mazowieckie

10 000 zł210 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Na wynajem budynek o powierzchni 210m2 oraz budynek o powierzchni 80m2 na działce usługowej o powierzchni 1914 m2, budynek położony w Milanówku w bardzo dobrej lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Głowackiego

Milanówek,mazowieckie

600 000 zł1 100 m² 545,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa Działka Budowlana w Sercu Milanówka - Twoja Oaza Spokoju z Dogodnym Dostępem Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 1100 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 799 900 zł245 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Prosta

Milanówek,mazowieckie

4 650 000 zł817 m² 5 691,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 188 m²

Willa Marysia - ponadczasowa elegancja w sercu Milanówka. Wzniesiona w 1938 roku o powierzchni użytkowej 551,64 m została zaprojektowana z myślą o komforcie, harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 700 000 zł344 m² 10 755,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 669 m²

Willa "leontynówka" to wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej około 344 m2 na działce o powierzchni 2669 m2, z przepięknym starodrzewem w centralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Milanówek,mazowieckie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Milanówku na 1 piętrze w bloku w Willowej części Milanówka, w otoczeniu zieleni. Duży pokój, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 200 000 zł144 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Przedstawiamy Dom sprzedaży Przestronny Dom o powierzchni całkowitej ok. 194 m2, usytuowany na bardzo ładnej, zagospodarowanej działce o pow. ok. 1153 m2. Świetna lokalizacja w Milanówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 799 900 zł245 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 399 900 zł222 m² 10 795,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Milanówek,mazowieckie

2 018 240 zł6 307 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę (ponad 6300 m2) zlokalizowaną w północnej części Milanówka. Do działki wydano warunki zabudowy, gdzie określono możliwość zabudowy jednorodzinnej (w tym dwulokalowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

1 700 zł37 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Lokalizacja Świetnie zlokalizowane mieszkanie, praktycznie w centrum, dobrze skomunikowane, blisko stacji kolejowej. W pobliżu wszystkie niezbędne udogodnienia - sklepy, szkoła, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 799 900 zł245 m² 7 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Wyjątkowy Dom w w Pięknej zielonej części Milanówka z antycznym charakterem. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

819 900 zł85 m² 9 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 85 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 360 m2, położony w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Milanówek

Milanówek,mazowieckie

480 000 zł1 870 m² 256,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1870 m, położona w spokojnej i zielonej części Milanówka. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z ogromną przyjemnością przedstawiam bardzo przestronne, jasne mieszkanie w historycznym Milanówku wykończone w stylu nowoczesnym. Nieruchomość mieści się na nowoczesnym, powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 399 900 zł222 m² 10 795,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 200 000 zł144 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonym Milanówku. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 150 m, położony na dużej, pięknej działce o powierzchni 1153.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 399 900 zł222 m² 10 795,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 899 800 zł220 m² 8 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Stylowa nieruchomość Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny i stylowy dom o powierzchni ok. 180 m2 , posadowiony na przestronnej działce o powierzchni ok. 1 600 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 688 000 zł207 m² 12 995,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 931 m²

Na sprzedaż dom w Milanówku. Budynek: wybudowany w 1955 roku i składa się z trzech poziomów - parter oraz poddasze użytkowe oraz piwnicy. W 2000 roku przeprowadzony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 199 900 zł144 m² 8 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowoczesna Rezydencja w lesie prywatność, design i natura. W sercu zielonej enklawy w Książenicach znajduje się wyjątkowa, parterowa rezydencja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 099 900 zł400 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy, luksusowy Dom - nieruchomość z klimatem o pow. ok 400 m2. Dom posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o pow. ok. 3230 m2 w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 799 900 zł245 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 249 000 zł128 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.127m2 na działce ok. 530m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

439 000 zł1 000 m² 439 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

! rezerwacja! Posiadamy w swojej ofercie 5 działek budowlanych (1000-2200m2) zlokalizowanych w milanówku. Działki nr 139 o powierzchni 1000 m2 objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

500 000 zł48 m² 10 460,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne mieszkanie z potencjałem w sercu Milanówka ul. Piotra Skargi Zamieszkaj w mieszkaniu o powierzchni 47,8 m2 ; to idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w nowocześnie odrestaurowanej willi w parkowej części Milanówka. Powierzchnia 90 m2, 4 pokoje. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Milanówek

Milanówek,mazowieckie

838 750 zł1 525 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przedszkole, szkoła, wkd ok 1000 m, ponadto w bliskiej odległości Biedronka, lokalna galeria handlowa. Media: woda.