dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Milanówek

354 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

354 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w nowocześnie odrestaurowanej willi w parkowej części Milanówka. Powierzchnia 90 m2, 4 pokoje. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Milanówek

Milanówek,mazowieckie

838 750 zł1 525 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przedszkole, szkoła, wkd ok 1000 m, ponadto w bliskiej odległości Biedronka, lokalna galeria handlowa. Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w nowocześnie odrestaurowanej willi w parkowej części Milanówka. Powierzchnia 120 m2, 5 pokoi. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 199 900 zł144 m² 8 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonym Milanówku. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 150 m, położony na dużej, pięknej działce o powierzchni 1153.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym | Milanówek | 45 m Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

502 713 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania parterowe z ogródkami idealne miejsce do życia! Szukasz przestrzeni, która da Ci prywatność, komfort i kontakt z naturą, a jednocześnie pozwoli korzystać z pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Milanówek

Milanówek,mazowieckie

980 000 zł1 045 m² 938 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka położona w Milanówku z gotowym projektem domu, z wszelkimi pozwoleniami pozwoleniami również konserwatora zabytków, na działce piękna duża sosna wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiatraczna

Milanówek,mazowieckie

3 270 000 zł546 m² 5 990,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Stylowy, nietuzinkowy dom wielopokoleniowy - Milanówek, ul. Wiatraczna Wyjątkowa rezydencja o powierzchni 545 m , zaprojektowana z myślą o komforcie, przestrzeni i niezależności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela brak prowizji i dodatkowych kosztów. Nowy bliźniak w stanie deweloperskim położony w Milanówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

690 000 zł69 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Milanówek,mazowieckie

610 000 zł41 m² 14 805,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu nowoczesnego, umeblowanego mieszkania o powierzchni użytkowej 35,2 m (powierzchnia całkowita 41,2 m ), położonego na 2 piętrze nowego apartamentowca z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 599 900 zł222 m² 11 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Milanówek

Milanówek,mazowieckie

499 000 zł1 960 m² 254,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1960 m, położona w Milanówku z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 239 000 zł124 m² 9 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.124m2 na działce ok. 355m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 249 000 zł122 m² 10 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.122m2 na działce ok. 530m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

85 zł/m²20 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal położony przy głównej ulicy w Milanówku przeznaczony na cele biurowo-usługowe Lokal jest świeżo po remoncie, składa się z pomieszczenia głównego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 550 000 zł222 m² 6 981,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Przestronny dom 222 m w Milanówku północnym na pięknej działce 953 m Zadbany i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na dużej, zielonej działce 953 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

690 000 zł69 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Milanówek

Milanówek,mazowieckie

480 000 zł1 870 m² 256,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1870 m- milanówek Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Maksymalna powierzchnia zabudowy: 15%. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Milanówek,mazowieckie

820 000 zł1 500 m² 546,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

sprzedam bardzo ładną działkę milanówek Polesie budowlaną narożną trzeba wystąpić o warunki zabudowy możliwość domu wolnostojącego jak dwulokalowego,wolna od wszelkich obciążen nrozna ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Milanówek,mazowieckie

510 000 zł786 m² 629,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Milanówku, położona w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość posiada bezpośredni dojazd utwardzoną, oświetloną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

909 900 zł103 m² 8 834 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej , lokal zewnętrzny o powierzchni około 100 m,zlokalizowany na działce o powierzchni ok. 500 m, w malowniczym rejonie Milanówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 700 000 zł180 m² 22 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Wyjątkowa willa w otoczeniu zieleni komfort, spokój i doskonała lokalizacja To unikatowa nieruchomość stworzona dla osób ceniących spokój, komfort oraz bliskość natury, przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł181 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Milanówku. W skład nieruchomości wchodzą : - 2 x kuchnia - salon - główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 499 900 zł181 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 200 000 zł144 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Milanówek,mazowieckie

485 000 zł1 100 m² 440,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1100m2 zlokalizowana w Milanówku. Kształt zbliżony do kwadratu, wymiary 31 x 35,45, dojazd drogą gminną utwardzoną media- prąd na działce, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 799 900 zł245 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 799 900 zł245 m² 7 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Wyjątkowy Dom w w Pięknej zielonej części Milanówka z antycznym charakterem. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

1 950 000 zł164 m² 11 904,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Bez pcc! Najpiękniejszy dom w Mieście Ogrodów. Nowoczesny dom wolnostojący 164 m2 dla rodziny, położony na częściowo zadrzewionej działce o powierzchni 512 m2 w willowej najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Milanówek

Milanówek,mazowieckie

399 000 zł2 400 m² 166,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży działkę położona w miejscowości Adamów na granicy z Milanówkiem. Nieruchomość o powierzchni 2400m2 znajduje się w I linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł181 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 169 000 zł120 m² 9 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentujemy już 5 inwestycję* realizowaną pod marką High End. Jak zawsze długo szukaliśmy działki w świetnej lokalizacji i pracowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 499 900 zł181 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 899 800 zł220 m² 8 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Stylowa nieruchomość Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny i stylowy dom o powierzchni ok. 180 m2 , posadowiony na przestronnej działce o powierzchni ok. 1 600 m2, w pięknym.