dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Milanówek

360 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

360 ogłoszeń

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 149 900 zł125,40 m² 9 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w Pięknym Rejonie. Dom wolnostojący o powierzchni ok. 125 m usytuowany na działce o pow. 870m zlokalizowany w Milanówku. Piękny zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 953 m² 460,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w południowej części Milanówka w drugiej linii, wśród jednorodzinnej zabudowy i w sąsiedztwie lasu. Do wkd 7 minut pieszo, przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

816 000 zł2 724 m² 299,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny. Do sprzedania udział 25% w nieruchomości gruntowej o powierzchni 1,0897 m2, zabudowanej budynkami 264m2 i 98m2. Bardzo dobra lokalizacja oraz inwestycja. Stan prawny do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

396 000 zł30 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż mieszkanie 30 m , położone na piętrze kameralnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu zielonego Milanówka. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie, otoczonym zadbaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Budynek użytkowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

21 000 zł496 m² 42,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Powierzchnia działki:864 m²

Do wynajęcia na usługi, biura, idealne pod gabinety medyczne lub kosmetyczne budynek/dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 360 m , na działce o powierzchni 864 m Dom trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł473 m² 2 854,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w centrum Milanówka! Zabudowa pierzejowa , media miejskie, ścisłe centrum. Dla działki wydano prawomocną decyzję pozwolenia na budowę. Budynek 3 kondygnacje ,4 mieszkania ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 680 000 zł129 m² 13 023,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość Nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021 roku. Ten wyjątkowy dom charakteryzuje się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 002 408 zł75,94 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75,94 m , zaprojektowane dla osób, które szukają przestrzeni, funkcjonalności i stylu w jednym. Ten apartament łączy w sobie: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

784 900 zł78,82 m² 9 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 78 m2, w budynku 4 - lokalowym, położony na działce o powierzchni około 300 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 210 m² 271,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2210 m2 w Milanówku na granicy z Owczarnią koło Grodziska Maz. Działka przy gminnej drodze gruntowej. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 800 m² 827,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka w Parkowym Milanówku objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową! Nieruchomość otoczona pięknym starodrzewem, który.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 399 900 zł222,30 m² 10 795,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 560 000 zł155 m² 10 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w okolicy Milanówka idealne miejsce dla rodziny. Na sprzedaż oferujemy komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł4 794 m² 329,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4794 m na pograniczu Podkowy Leśnej i Milanówka atrakcyjna lokalizacja z dużym potencjałem inwestycyjnym. : dla kogo? Idealna propozycja dla osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

38,62 zł/m²72,50 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w północnej części Milanówka, 1,8km do stacji pkp. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Powierzchnia 72,5m2 na którą składa się: - sala główna 51,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

795 000 zł181,40 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Na sprzedaż dom z ogromnym potencjałem w zielonym sercu Milanówka Jeśli marzysz o stworzeniu przestrzeni idealnie dopasowanej do swoich potrzeb ta nieruchomość jest dla Ciebie. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 499 900 zł181,20 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przedstawiamy Wyjątkową Ofertę - Na sprzedaż - wyjątkowa przedwojenna willa w sercu Milanówka o powierzchni ok. 180 m2, usytuowana a malowniczej działce ok. 3600 m2. Z dumą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Milanówek

Milanówek,mazowieckie

850 000 zł5 192 m² 163,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Oferta: duża Działka w Urokliwym Milanówku - Twoje Miejsce w Miasto-Ogrodzie! Dla Marzycieli o Przestrzeni i Spokoju: zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany

Milanówek,mazowieckie

55,56 zł/m²270 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Moze być hostel Wynajmę nowo zrobione biuro 250m2 okna nowe bardzo widne samodzielny modul oddzielne wejscie jedna powierzchnia dobry dojazd b okazyjna cena 55zł+media moduł ogrzewany, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 030 000 zł2 580 m² 399,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w południowej części Milanówka, w spokojnej i zielonej okolicy o charakterze parkowo-ogrodowym. Parametry działki: -Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

455 000 zł38,50 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 38,4 m Centrum Milanówka | Gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,4 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Milanówek

Milanówek,mazowieckie

800 000 zł2 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w północnej, zabytkowej części Miasta-Ogrodu w Milanówku. Nieruchomość o powierzchni 2000 m2. Wymiary działki: 23m x 87m Media: prąd, woda, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

619 000 zł125 m² 4 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość. To gratka dla wszystkich miłośników historii, pięknej architektury i domów z tzw. duszą. Wyjątkowa, zabytkowa willa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 850 000 zł213 m² 22 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Nowoczesna Rezydencja w lesie prywatność, design i natura. W sercu zielonej enklawy w Książenicach znajduje się wyjątkowa, parterowa rezydencja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą. Przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 249 m² 640,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Milanówku Lokalizacja: cicha, spokojna, bezpieczna okolica, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, dobrze skomunikowana, dojazd do Warszawy A2 Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Szkolna

Milanówek,mazowieckie

2 450 000 zł530 m² 4 622,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa, trzykondygnacyjna nieruchomość o powierzchni 530 m , położona na działce 1000 m , w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Milanówka. To dom, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Milanówku na osiedlu Jedwabnik, w pełni umeblowane, przy ulicy Brzozowej. Blok po termoizolacji, jedno-klatkowy, klatki schodowe są czyste i zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3000 m2 w Milanówku. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o szerokości od drogi 32 m i długości 79 m. Działka przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Milanówek

Milanówek,mazowieckie

759 250 zł3 037 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3037 m2 w Milanówku na granicy z Adamowem. Działka w kształcie prostokąta przy utwardzonej drodze gminnej. W drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Radosna

Milanówek,mazowieckie

750 000 zł2 026 m² 370,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka budowlana w Milanówku blisko Podkowy Leśnej, w zielonej okolicy z ładnymi widokami na otaczającą przyrodę. Znajduje się na ulicy Radosnej, blisko lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 499 900 zł181 m² 19 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 499 900 zł168 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,50 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 249 000 zł128 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.127m2 na działce ok. 530m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 799 900 zł245 m² 7 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Wyjątkowa, piękna, zielona część Milanówka. Oferujemy na sprzedaż Bardzo Ładny Dom o powierzchni. ok.245 m2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m2 , ,położony w pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Milanówek,mazowieckie

1 540 000 zł168 m² 9 150,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:765 m²

Dom bardzo wygodny i przestronny wybudowany z najlepszych materiałów. Ściany z pustaka ceramicznego ocieplone styropianem 15cm. Dach pokryty dachówką ceramiczną. Idealny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Milanówek,mazowieckie

526 800 zł1 200 m² 439 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie 5 działek budowlanych (1000-2200m2) zlokalizowanych w milanówku. Działka nr 146 o powierzchni 1200 m2 objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 550 000 zł222 m² 6 981,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 222 m, położony na pięknej, zielonej działce 953 m w spokojnej i poszukiwanej części Milanówka Północnego. Dom wybudowany w 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 500 000 zł362 m² 6 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wyjątkowa rezydencja w stylu polskiego dworku blisko lasu i wkd Na sprzedaż przestronna i elegancka rezydencja inspirowana klasycznym stylem polskiego dworku, łącząca ponadczasową.