dowolna

Mieszkania umeblowane Milanówek - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

460 000 zł37 m² 12 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ładne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w bloku w północnej części miasta. Pokój dzienny, sypialnia, oddzielna kuchnia z oknem i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Milanówek,mazowieckie

655 000 zł46,44 m² 14 104,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym osiedlu ecomilan w Milanówku. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

805 000 zł49,51 m² 16 259,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym osiedlu z ochroną 24h/7- ecomilan w Milanówku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 045 000 zł80,60 m² 12 965,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwupoziomowy apartament z 2019 roku w Centrum Milanówka. Mieszkanie 80,6m2 usytuowane na drugim piętrze (z windą). Lokal składa się z: - przedpokoju 5m2; - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na parterze czteropiętrowego budynku z 1972 roku, zarządzanego przez spółdzielnię mieszkaniową. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Milanówek,mazowieckie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestrzenne mieszkanie o pow. 55,6 m2 usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. - 3 pokoje - 2 balkony - urządzona kuchnia (z lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 280 000 zł105,56 m² 12 125,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość Przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 105,64 m , położone w historycznej, willowej części Milanówek. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

1 700 zł37,20 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Lokalizacja Świetnie zlokalizowane mieszkanie, praktycznie w centrum, dobrze skomunikowane, blisko stacji kolejowej. W pobliżu wszystkie niezbędne udogodnienia - sklepy, szkoła, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Milanówek,mazowieckie

530 000 zł47,80 m² 11 087,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do pkp i pełnej infrastruktury? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Milanówek,mazowieckie

4 500 zł76,20 m² 59,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76,2 m , położone na pierwszym piętrze przedwojennej willi z 1936 roku, w prestiżowej, objętej ochroną konserwatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny apartament w północnej części miasta bardzo blisko centrum Milanówka. Dostępny od czerwca. Mieszkanie dla max 4 osób niepalących, bez zwierząt. Apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

768 000 zł64,40 m² 11 925,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie w Milanówku przy ul. Inżynierskiej 17 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 64,4 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

472 500 zł38 m² 12 434,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Milanówku w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu pełnym zieleni, przy ul. Wysockiego. Mieszkanie ma powierzchnię 38 m2 i składa się z: 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł52,74 m² 11 092,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przestronne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum miasta. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w niskim, kameralnym bloku. Rozkład mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Milanówku na osiedlu Jedwabnik, w pełni umeblowane, przy ulicy Brzozowej. Blok po termoizolacji, jedno-klatkowy, klatki schodowe są czyste i zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,44 m² 11 623,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 64,44 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku z 2016 roku przy ul. Inżynierskiej w Milanówku. Dzięki ekspozycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Milanówek,mazowieckie

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. - salon z kominkiem - 3 wygodne sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Milanówek,mazowieckie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Milanówku na 1 piętrze w bloku w Willowej części Milanówka, w otoczeniu zieleni. Duży pokój, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

1 700 zł37 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z ogromną przyjemnością przedstawiam bardzo przestronne, jasne mieszkanie w historycznym Milanówku wykończone w stylu nowoczesnym. Nieruchomość mieści się na nowoczesnym, powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w nowocześnie odrestaurowanej willi w parkowej części Milanówka. Powierzchnia 90 m2, 4 pokoje. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w nowocześnie odrestaurowanej willi w parkowej części Milanówka. Powierzchnia 120 m2, 5 pokoi. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym | Milanówek | 45 m Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Milanówek,mazowieckie

610 000 zł41 m² 14 805,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu nowoczesnego, umeblowanego mieszkania o powierzchni użytkowej 35,2 m (powierzchnia całkowita 41,2 m ), położonego na 2 piętrze nowego apartamentowca z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

1 800 zł37 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

390 000 zł37 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Słoneczne dwa pokoje z niskim czynszem i bez konieczności remontu - blisko stacji pkp Milanówek W tej cenie zazwyczaj kupujesz mieszkanie do generalnego remontu. Tutaj po prostu wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

1 800 zł37 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

396 000 zł38 m² 10 421 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane w Milanówku Centrum miasta - ul. Dębowa Dwustronne, dwupokojowe, słoneczne, na osiedlu położonym wśród zieleni. Parter w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością pragnę zaprezentować państwu ustawne i ciche 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w zielonym miasto ogród milanówek przy ul. Piotra Skargi 13 Mieszkanie zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Milanówek,mazowieckie

629 000 zł48 m² 13 159 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu wyjątkowo przestronnego trzy pokojowego mieszkania o powierzchni 47,8m2 zlokalizowanego na drugim piętrze w cichej i zielonej części Milanówka. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

610 000 zł44 m² 13 994 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam, mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,59 m2 (2. piętro) zlokalizowane w Milanówku przy ulicy Inżynierskiej w kameralnym bloku z 2016 roku (bez windy). Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 168 000 zł81 m² 14 491,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

770 000 zł64 m² 11 956 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 3 - pokojowe mieszkanie w ładnym budynku położonym przy ulicy Inżynierskiej 17 w Milanówku - zwanym miastem ogrodem. Mieszkanie Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Milanówek,mazowieckie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! rezerwacja! Zachęcam do skorzystania z oferty wynajmu mieszkania 3-pokojowego znajdującego się w Milanówku. Mieszkanie ma 47m2 i znajduje się na 2 piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Agentą Nieruchomości - serdecznie dziękuję. Prowadzę sprzedaż samodzielnie. Szanujmy swój czas 3 Nieruchomość szczegóły; ul. Warszawska 53b Milanówek 68m2 - 3 piętro ( ostatnie) Jedna ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na wysokim parterze, w spokojnej i zielonej części Milanówka, blisko centrum miasta. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 380,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m w Milanówku przy ul. Dębowej. Lokal położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70. Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio : 2-pokojowe mieszkanie 46,98 metrów z 26 metrowym ogródkiem, położone w cichej, zielonej i spokojnej okolicy Milanówka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 380,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie poddaszowe W milanówku - 200 m od stacji pkp, 33 mkw / 50 mkw (po podłodze) kompletnie umeblowane i wyposażone: pokój dzienny otwarty barem na kuchnię 18 mkw, gabinet 10 mkw.