dowolna

Mieszkania przy lesie Milanówek - Anonse sprzedaży i wynajmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Milanówku (ok. 30-40min od centrum Warszawy) - na poddaszu, powierzchnia niecałe 60m2 (formalnie powierzchni użytkowej ok. 45m2), wykończone w kwietniu 2022. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

550 000 zł60 m² 9 134,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży bezpośrednio, całkowicie wykończone i gotowe do natychmiastowego wprowadzenia mieszkanie w Milanówku. W cenie mieszkanie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Milanówek,mazowieckie

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 51 m2: -pokój dzienny, - sypialnia - duża kuchnia - przedpokój - łazienka - piwnica w małym sześciolokalowym bloku, ogród ok.2000 m2, centrum Milanówka. W bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę parterowe mieszkanie w domu, w którym mieszkam. Jest to duża przestrzeń typu studio (3 m wysokości) z oddzielną dużą, w pełni wyposażoną kuchnią + nowy prysznic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 100 zł80 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 80 m - komfortowe mieszkanie w willi z ogrodem w Milanówku. 3 przestronne pokoje po remoncie, umeblowane. W prestiżowej okolicy /północna część/, 7-10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Milanówek,mazowieckie

249 000 zł48 m² 5 231,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przedam bezpośrednio - Mieszkanie o powierzchni 45,63 m2 położone na cichym i zielonym osiedlu Jedwabnik, w centrum Milanówka. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

243 000 zł54 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie o pow.52 m 2 z komórką lokatorską 2m 2. Mieszkanie składa się z dwóch słonecznych pokoi, kuchni , łazienki z wanną oraz przedpokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie w kameralnym, ogrodzonym bloku z 2003 roku.Bardzo dobra lokalizacja, do WKD 300 m, do PKP 1,5., do małego sklepu 50 m. Mieszkanie jest umeblowane, jest w nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Milanówek

Milanówek,mazowieckie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam. Posiadam do wynajęcia samodzielne, ładne mieszkanie w domu jednorodzinnym w Milanówku, z centralnym ogrzewaniem. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 500 zł76 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferuję do wynajęcia piękne mieszkanie w Milanówku, bezpośrednio po remoncie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (2 sypialnie + salon z kominkiem), kuchni i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

217 000 zł38 m² 5 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie 38m2 w centrum Milanówka po remoncie w 2004 roku. Mieszkanie widne, rozkładowe. Mieszkanie położone na spokojnym osiedlu w Milanówku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

180 000 zł52 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie znajduje sie na małym osiedlu (cztery bloki),okolica to budownictwo jednorodzinne,nieopodal zagajniki , łąki ,las 10 minut , wkd 10 min,pkp 15 minut,pks 5 minut drogi pieszo ,bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

200 000 zł52 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

osiedle czterech bloków , w najbliższej okolicy kilka domów mieszkalnych ,zagajniki oraz łąki. Idealne miejsce do spacerów z pieskiem , do kolejki wkd 10 minut ,do pociągu 15 minut ,centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Milanówek,mazowieckie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie / studio w kamienicy, odnowionej całkowicie i ocieplonej. Mieszkanie o powierzchni 33m2 całkowicie umeblowane z aneksem kuchennym i antresolą, gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie w Milanówku 2 pokoje, toaleta i wc osobno, kuchnia, duży balkon. Miła, spokojna okolica. W pobliżu szkoły, sklepy, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sczęśliwe mieszkanie w noweszej części osiedla "królewska" w Milanówku

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij