dowolna

Mieszkania przy lesie Milanówek - Anonse sprzedaży i wynajmu

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z garażem

Milanówek,mazowieckie

655 000 zł46,44 m² 14 104,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym osiedlu ecomilan w Milanówku. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Milanówek,mazowieckie

530 000 zł52 m² 10 192,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe na spokojnym osiedlu blisko centrum Milanówka. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły oraz przedszkola. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

805 000 zł49,51 m² 16 259,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , zlokalizowane na prestiżowym i bezpiecznym osiedlu z ochroną 24h/7- ecomilan w Milanówku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Milanówek,mazowieckie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestrzenne mieszkanie o pow. 55,6 m2 usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. - 3 pokoje - 2 balkony - urządzona kuchnia (z lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 280 000 zł105,56 m² 12 125,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość Przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 105,64 m , położone w historycznej, willowej części Milanówek. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. - salon z kominkiem - 3 wygodne sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 116 375 zł89,31 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie każde mieszkanie daje poczucie domu. To wnętrze oferuje coś więcej antresolę, wysoką przestrzeń oraz dwa prywatne tarasy i balkon, które realnie powiększają funkcjonalność apartamentu. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

697 680 zł51,68 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz 2-pokojowego mieszkania, które naprawdę daje poczucie przestrzeni a nie "ciasnej pięćdziesiątki"? Ten apartament o powierzchni 51,68 m wyróżnia się imponującą, niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

472 500 zł38 m² 12 434,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Milanówku w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu pełnym zieleni, przy ul. Wysockiego. Mieszkanie ma powierzchnię 38 m2 i składa się z: 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przestronne mieszkanie o pow. 48 m2 w centrum Milanówka (os. Jedwabnik). - 3 pokoje - widna kuchnia - łazienka - balkon - wygodny przedpokój Mieszkanie idealne do własnej aranżacji po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 002 408 zł75,94 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75,94 m , zaprojektowane dla osób, które szukają przestrzeni, funkcjonalności i stylu w jednym. Ten apartament łączy w sobie: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka wysoki standard

Milanówek,mazowieckie

375 000 zł27,70 m² 13 537,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przytulne mieszkanie 1-pokojowe w centrum Milanówka, przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 27,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie w bloku z cegły z roku 1995. Lokal mieści się na 3 pietrze z 3. Mieszkanie składa się z 3 pokoi kuchni, łazienki, wc oraz oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

697 680 zł51,68 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Sprzedam nowe, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,68 m2, zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego 2-piętrowego budynku powstającego w Milanówku w doskonale skomunikowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

768 000 zł64,40 m² 11 925,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie w Milanówku przy ul. Inżynierskiej 17 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 64,4 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

1 700 zł37,20 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Lokalizacja Świetnie zlokalizowane mieszkanie, praktycznie w centrum, dobrze skomunikowane, blisko stacji kolejowej. W pobliżu wszystkie niezbędne udogodnienia - sklepy, szkoła, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Milanówek,mazowieckie

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

1 700 zł37 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

502 713 zł39 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania parterowe z ogródkami idealne miejsce do życia! Szukasz przestrzeni, która da Ci prywatność, komfort i kontakt z naturą, a jednocześnie pozwoli korzystać z pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

1 800 zł37 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

1 800 zł37 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

396 000 zł38 m² 10 421 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane w Milanówku Centrum miasta - ul. Dębowa Dwustronne, dwupokojowe, słoneczne, na osiedlu położonym wśród zieleni. Parter w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

485 000 zł38 m² 12 763,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu znajdującym się w urokliwej podwarszawskiej miejscowości - Milanówek. Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

641 190 zł59 m² 10 834,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość Nieruchomość położona na nowo powstającym osiedlu w północnej zielonej części Milanówka. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym (25m2), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Milanówek,mazowieckie

621 390 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość Nieruchomość położona na nowo powstającym osiedlu w północnej zielonej części Milanówka. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (24m2), dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Milanówek,mazowieckie

444 066 zł41 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość Nieruchomość położona na nowo powstającym osiedlu w północnej zielonej części Milanówka. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (21,21m2), oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

459 966 zł41 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Agentą Nieruchomości - serdecznie dziękuję. Prowadzę sprzedaż samodzielnie. Szanujmy swój czas 3 Nieruchomość szczegóły; ul. Warszawska 53b Milanówek 68m2 - 3 piętro ( ostatnie) Jedna ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

524 000 zł38 m² 13 814,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Milanówku, ul. Warszawska. Osiedle zamknięte w otulinie staro dębów , wykonane w nowoczesnej aranżacji. Mieszkanie położone 2 piętrze.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Milanówek,mazowieckie

455 000 zł45 m² 10 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Agencjom dziękuję, sprzedaż tylko bezpośrednia. Tylko bezpośrednia. Sprzedam mieszkanie na spokojnym osiedlu Milanówka. Sypialnia, pokój dziecięcy (dla gości), salon z kuchnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Milanówek,mazowieckie

620 000 zł69 m² 8 962 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Czeka na Państwa ostatnie mieszkanie na nowo powstającym osiedlu czterech apartamentowców, w przepięknie zalesionej części Milanówka. Inwestycja Apartamenty Milanówek to kompleks 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

348 500 zł38 m² 9 171,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: milanówek / ul. Inżynierska / 38 m2 / 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Milanówku zlokalizowane na ul. Piotra Skargi. Mieszkanie posiada 45 m2 - składa się ono z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni oraz zabudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

384 000 zł37 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w zielonej części Milanówka na osiedlu Jedwabnik. Nieruchomość usytuowana w świetnym miejscu, które jest bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

550 000 zł58 m² 9 499,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie ok. 58 m2 (57,90 m2) z balkonem i piwnica w idealnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na ul. Królewskiej. Jest bardzo przestronne i jasne, ma okna z 3 stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Milanówek,mazowieckie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jedyne mieszkanie w Milanówku w tej atrakcyjnej cenie Mam przyjemność prezentować Państwu przytulne mieszkanie w Milanówku. Nieruchomość składa się z sporego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

319 000 zł19 m² 16 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1922

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu, przytulną kawalerkę znajdującą się w przedwojennej kamienicy z 1922 roku! Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Milanówek,mazowieckie

543 410 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Więcej ofert nieruchomości na stronie ubezpieczenie nieruchomosći gratis! Prezentujemy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,45 m2 z ogródkiem 152 m2 zlokalizowane w Milanówku Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Milanówek,mazowieckie

300 370 zł31 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Więcej ofert nieruchomości na stronie ubezpieczenie nieruchomosći gratis! Prezentujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30,65 m2 z ogródkiem 96 m2 zlokalizowane w Milanówku Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe 60 metrowe mieszkanie w Milanówku w pięknej okolicy (północna część, blisko centrum), na parterze, w domu w którym mieszkam. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, agd.