dowolna

Działki na sprzedaż Milanówek - Oferty sprzedaży działek

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

980 000 zł1 045 m² 938 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka położona w Milanówku z gotowym projektem domu, z wszelkimi pozwoleniami pozwoleniami również konserwatora zabytków, na działce piękna duża sosna wkomponowana.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł2 819 m² 273,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2819 m2 w Milanówku (blisko przystanku wkd Brzózki) koło Grodziska Maz. Działka zadrzewiona, ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł4 190 m² 954,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka o powierzchni 4190m2! Doskonała lokalizacja pod działalność usługowo handlową. Teren objęty mpzp,media miejskie Na działce dom o powierzchni 160 m2. do ewentualnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 810 m² 828,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo ładna działka , położona w okolicy domów jednorodzinnych , blisko wkd. Bardzo dobra lokalizacja. Cicha i spokojna okolica. Działka położona w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł1 953 m² 460,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka w południowej części Milanówka w drugiej linii, wśród jednorodzinnej zabudowy i w sąsiedztwie lasu. Do wkd 7 minut pieszo, przedszkole, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł1 700 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji. W pobliżu przedszkole, szkoła, wkd ok 1000 m, ponadto w bliskiej odległości Biedronka, lokalna galeria handlowa. Media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 400 m² 166,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działa w Adamowie przy granicy z Milanówkiem. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny ( może być dwulokalowy). Maksymalny procent zabudowy 9% Maksymalna wysokość zabudowy 9.

Szczegóły ogłoszenia

921 600 zł3 072 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o pow. 3 072 m2 w Milanówku , powiat grodziski. Nieruchomość ta jest działką budowlaną z możliwością budowy domu jednorodzinnego oraz zaaranżowania pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł2 006 m² 263,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 2000 m, położona w spokojnej, parkowej części Milanówka. Dla nieruchomości został złożony wniosek o wydanie warunków zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł95 887 m² 75,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do zbycia prawo użytkowania wieczystego nieruchomości stanowiącej działkę zabudowaną położoną w Milanówku, woj.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł4 794 m² 333,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dostępna jest działka 4794 metrów kwadratowych, położona w urokliwej okolicy Milanówka w powiecie Grodziskie. Ta wyjątkowa działka posiada ważne mpzp (miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, odlesiona działka budowlana o powierzchni 3000m2 położona w południowej części Milanówka z pozwoleniem na budowę i projektem domu. W cenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 830 m² 222,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania duża działka w Milanówku o pow. 5830 m2. Działka w kształcie trapezu o wymiarach 28x283 i 30x250 jest porośnięta drzewami. Działka leży na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł5 160 m² 201,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Milanówek - Działka budowlana położona w pobliżu ul. Kazimierzowskiej. Na działce zakrzaczenia, samosiejki. Dojazd drogą szutrową, bardzo dobrze utwardzoną. Wg studium zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł2 206 m² 285,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna o pow. 2206 m2 w południowym Milanówku. Wymiary: 67 x 32 m. Wszystkie media miejskie w ulicy. Teren częściowo zadrzewiony. Dojazd drogą gminną. Otoczenie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 050 m² 857,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1050 m2 w Milanówku koło Grodziska Maz. Milanówek II strefa. Działka narożna, ogrodzona, obydwie drogi gminne, asfaltowe. Na działce przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w Milanówku o pow.2500 m2 o wymiarach ok. 39 x 60 m Dojazd do posesji drogą gminną, wszystkie media miejskie przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 506 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Milanówku na granicy z Chrzanowem Małym w kształcie długiego prostokąta. Wymiary 235 x 25m2 Krótkim bokiem działka przylega do ulicy. Teren suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł6 300 m² 316,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod gotową inwestycję w północnym Milanówku! Grunt o powierzchni 6300 m2 z dostępem do drogi gminnej. W drodze przy działce prąd, woda, gaz i kanalizacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł5 192 m² 163,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Oferta: duża Działka w Urokliwym Milanówku - Twoje Miejsce w Miasto-Ogrodzie! Dla Marzycieli o Przestrzeni i Spokoju: zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - dużej.

Szczegóły ogłoszenia

2 388 000 zł19 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na granicy Milanówka i Opyp. Wymiary działki 25m na 773 m. Media prócz kanalizacji w drodze przy działce. Działka zalesiona. W okolicy domy jednorodzinne i tereny.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł3 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 355 m² 594,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2355 m2 w Milanówku koło Grodziska Maz. Na działce dom jednorodzinny, zamieszkały (do rozbiórki lub kapitalnego remontu) oraz budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 086 000 zł1 810 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Milanówek, 1810 m Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1810 m , położona w południowej części Milanówka. Gotowy temat inwestycyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

3 367 000 zł18 200 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka inwestycyjna w południowym Milanówku blisko stacji wkd. Wymiary działki: 33m x 550m Wszystkie media w drodze bezpośrednio przed działką. Działka objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł3 000 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 3000 m kw z pozwoleniem na budowę domu wolnostojącego (186 m kw) z garażem w bryle budynku. Działka jest położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł3 000 m² 833 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000m położona w południowej części Milanówka. Teren ma kształt prostokąta o wymiarach 47 x 67 metrów. Działka jest w pełni ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

533 000 zł2 100 m² 253,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka budowlana usytuowana przy ulicy bagnistej W milanówku Dla działki uzyskaną pozwolenie na na budowę domu 2 -lokalowego. Ciekawy projekt domu : brak wspólnych ścian powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł5 192 m² 138,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 5192m2, w parkowej części Milanówka. Kształt działki prostokątny, wymiary: 103X50m. Teren płaski, działka zadrzewiona samosiejkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł5 700 m² 203,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża atrakcyjna działka w Milanówku o pow. 5700 m2. Działka w kształcie trapezu o wymiarach 29x229 i 28x207 jest częściowo zadrzewiona. Jest położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 211 m² 990,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1211 m Milanówek, teren mieszkaniowo-usługowy. Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu lub działalność usługową w prestiżowej i zielonej okolicy? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

643 500 zł1 500 m² 429 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w swojej ofercie 5 działek budowlanych (1000-2200m2) zlokalizowanych w milanówku. Działka nr 137 o powierzchni 1500 m2 objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 412 m² 601,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka marzeń w ciszy i zieleni! Unikalna działka w południowej części Milanówka charakteryzująca się doskonałymi możliwościami zabudowy i idealnym położeniem dla wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł2 000 m² 274,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2003 m2, położona w spokojnej, parkowej części Milanówka. Idealna dla osób ceniących bliskość zieleni oraz komfortowy dostęp do mediów.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł1 677 m² 714,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w północnej, zabytkowej części Miasta-Ogrodu Milanówka. Nieruchomość o powierzchni 1674m2, wymiary działki: 23m x 74m Media: prąd, woda, gaz w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 518 m² 362,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1518m2 w południowym Milanówku. Działka znajduje się przy ulicy gminnej utwardzonej. Wymiary działki: 30m szerokość (wjazd od ulicy) oraz 60m.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł3 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w parkowej części Milanówka - 30 km od centrum Warszawy! Działka budowlana o powierzchni 3000 m2 i wymiarach 38,5 m x 78 m. Nieruchomość zlokalizowana w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł9 000 m² 211,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mamy dla Ciebie niesamowitą działkę w Milanówku, wjazd od ul Ludna. Okolica przepiękna, dużo lasów i zieleni, w sam raz na dom Twoich marzeń. Dlaczego jeszcze Milanówek? Bo.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 050 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do kupienia działka w północnym Milanówku, położona w odległości 1,7km od stacji pkp w Milanówku. Działka o kwadratowym kształcie, z wymiarami: 32m x 33m Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł3 070 m² 299,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę 3070 m w milanówku super lokalizacji przy głównej głównej drodze, działka plan przestrzenny zagospodarowania można na niej dom wybudować wolnostojący- rezydencje ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł680 m² 455,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w zielonym Milanówku. Unikalna działka w północnym Milanówku, położona przy utwardzonej ulicy gminnej. Powierzchnia 680 m2, działka w kształcie prostokąta, dłuższym.