dowolna

Domy z poddaszem Milanówek - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 639 900 zł362 m² 4 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Willa W Sercu Milanówka. Piękny Rejon. Przedstawiam do sprzedaży Piękną przedwojenną Willę o powierzchni całkowitej ok. 360m2, usytuowaną w samym sercu Milanówka, na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

1 120 000 zł141 m² 7 943,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni całkowitej 141m2 zlokalizowany w Milanówku - północna część miasta. Stan deweloperski, materiał pustak ceramiczny, okna pcv, dach kryty dachówką, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 370 000 zł268 m² 5 111,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Na sprzedaż urokliwy dom w Milanówku! Nowa oferta! Tylko u nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom położony w sercu malowniczego Milanówka. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 550 000 zł206 m² 12 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 206 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1931 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 120 000 zł150 m² 7 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny, nowoczesny bliźniak o powierzchni ok 140m , z ogródkiem o powierzchni ok 500 m . Nieruchomość charakteryzuje się nowoczesnymi rozwiązaniami takimi jak:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

810 000 zł90 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość położona w kameralnej, jednorodzinnej okolicy, otoczonej zielonymi terenami. Dom stanowią dwie kondygnacje oraz nieużytkowe poddasze. Na piętrze mamy dostępne 3 sypialnie a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 550 000 zł206 m² 12 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 926 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 639 900 zł362 m² 4 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 949 900 zł245 m² 7 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Stylowa nieruchomość. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny i stylowy dom o pow. ok. 245 m 2 , posadowiony na działce o pow. ok. 1 170 m 2 usytuowany w Milanówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 639 900 zł362 m² 4 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 950 000 zł245 m² 7 959 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 029 900 zł142 m² 7 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom jako 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 143 m2, posadowiony na działce o powierzchni ok. 460 m2 w malowniczym Milanówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 029 900 zł142 m² 7 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 029 900 zł142 m² 7 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 990 000 zł245 m² 8 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 029 900 zł142 m² 7 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 029 900 zł142 m² 7 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 470 000 zł240 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący piętrowy, zlokalizowany dobrej lokalizacji (15 min pieszo od pkp) w dzielnicy domów jednorodzinnych w Milanówku. Dom może również służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Milanówek,mazowieckie

1 750 000 zł175 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Parkowa północna część Milanówka z pięknym starodrzewiem. Zapraszam państwa na prezentację niezwykłego domu położonego w Milanówku w spokojnej i zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 029 900 zł142 m² 7 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Milanówek,mazowieckie

890 000 zł168 m² 5 297,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny, nowoczesny dom w zielonej części Milanówka Budynek oddany do użytku w 2022 roku, lokal w stanie deweloperskim, (unikasz podatku pcc). Lokal jasny i przestronny, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 029 900 zł142 m² 7 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 199 000 zł380 m² 3 155,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom wolnostojący, jednorodzinny z dwoma osobnymi mieszkaniami, który może służyć jako mieszkanie dla dorastającego dziecka, dla starszych rodziców lub na potrzeby biznesowe, typu biuro, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 029 900 zł142 m² 7 253 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:465 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 890 000 zł780 m² 4 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Rezydencję pod inwestycję z tzw. duszą w stylu mudéjar, usytuowaną w urokliwej , północnej części Milanówka, o powierzchni ok. 780 m2 na przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 890 000 zł769 m² 5 059 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 500 000 zł154 m² 9 740,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 363 m²

Zapraszam do odkrycia tego uroczo usytuowanego domu, położonego w malowniczym Milanówku, zaledwie kilka kroków od stacji wkd Brzózki. To przytulny dom w stylu bliźniaka zachwyca swoim urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 699 000 zł156 m² 10 891 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż lokal w budynku mieszkalnym 2 lokalowym o powierzchni 156m2 - działka 500m2 , zlokalizowany w Milanówku w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych i bliźniaczych ( bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

869 000 zł149 m² 5 832,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

! gotowe dokumenty do wniosku na kredyt bezpieczny! Dziękuję za zainteresowanie ofertą. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w sąsiedztwie nowych domów, w Adamowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 400 000 zł223 m² 10 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Okres letni to idealny czas na zakup nieruchomości, dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przedstawiamy nową nieruchomość w naszej bazie. Dom wybudowany w 2002 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 990 000 zł240 m² 8 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lazurowa

Milanówek,mazowieckie

939 000 zł160 m² 5 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Milanówku przy ulicy Lazurowej. Otoczenie charakteryzuje się obecnością zarówno nowoczesnych domów, jak i pięknych starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 180 000 zł100 m² 11 741,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przytulny dom jednorodzinny Z duzą działką I tarasem! dane techniczne: dom jedno piętrowy Rok budowy: 2016 Powierchnia całkowita: 100,05m2 Powierzchnia użytkowa: 88,5m2 Działka: 1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 450 000 zł180 m² 8 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:661 m²

Rodzinny dom w cichym miejscu Do sprzedania nieruchomość o powierzchni 661 m.kw zabudowana wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 180 m.kw. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludna

Milanówek,mazowieckie

939 000 zł160 m² 5 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny jednopiętrowy dom o powierzchni użytkowej 160 m2, położony w Milanówku w spokojnej i cichej lokalizacji w otoczeniu nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 349 800 zł180 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Dwa Wolnostojące Domy na pięknej działce Blisko wkd. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący o powierzchni ok. 170 m2, oraz drugi dom o powierzchni ok 85 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 349 700 zł178 m² 7 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej o gustownym, klasycznym stylu w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Do wykończenia użyto najwyższej jakości materiałów: podłogi z drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 350 000 zł178 m² 7 606 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:597 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

967 000 zł135 m² 7 162,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

W nowoczesnej i komfortowej przestrzeni, na słonecznej działce o powierzchni 512m2 w urokliwej miejscowości Milanówek, powstaje elegancki dom o powierzchni 135m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Zadbany wolnostojący dom z cegły wybudowany w 1971r., o powierzchni użytkowej około 140m2, położony na działce 705 m2 w Milanówku. Parter to: duży salon 21,6m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 499 000 zł331 m² 4 528 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 314 m²

Milanówek to przedwojenne miasto, choć to bardziej ogród niż miasto. Piękne stare i malownicze wille tonące w zieleni, a uliczki to urokliwe i zabytkowe aleje drzew. Milanówek.