dowolna

Domy w centrum Milanówek - Oferty sprzedaży i najmu

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

619 000 zł125 m² 4 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

Z przyjemnością prezentuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość. To gratka dla wszystkich miłośników historii, pięknej architektury i domów z tzw. duszą. Wyjątkowa, zabytkowa willa.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł124 m² 11 685,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:562 m²

Proponuję do sprzedaży bliźniak w klimatycznym Milanówku. Powierzchnia domu ca 124m2 Działka ca 600 m2 Doskonała lokalizacja przy wkd i pkp Pięknie zagospodarowana działka. Otoczenie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł69,33 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy funkcjonalny segment o powierzchni 69 m2 w budynku 4- lokalowym położony na działce o powierzchni około 200 m2, w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 099 900 zł400 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy, luksusowy Dom - nieruchomość z klimatem o pow. ok 400 m2. Dom posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o pow. ok. 3230 m2 w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

690 000 zł69 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż przestronny i starannie utrzymany dom jednorodzinny , położony na pograniczu Milanówka, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość łączy kameralny charakter otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w sercu Milanówka - w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w bezpośredniej bliskości centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 700 000 zł344 m² 10 755,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 669 m²

Willa "leontynówka" to wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej około 344 m2 na działce o powierzchni 2669 m2, z przepięknym starodrzewem w centralnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 099 900 zł400 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

690 000 zł69 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

690 000 zł69 m² 9 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

1 950 000 zł164 m² 11 904,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Bez pcc! Najpiękniejszy dom w Mieście Ogrodów. Nowoczesny dom wolnostojący 164 m2 dla rodziny, położony na częściowo zadrzewionej działce o powierzchni 512 m2 w willowej najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 169 000 zł120 m² 9 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentujemy już 5 inwestycję* realizowaną pod marką High End. Jak zawsze długo szukaliśmy działki w świetnej lokalizacji i pracowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 249 900 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą. Przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²