dowolna

Domy w centrum Milanówek - Oferty sprzedaży i najmu

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

460 000 zł140 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo ładny dom w centrum Milanówka. Cicha, spokojna okolica. Zabudowa bliźniacza. Teren wokół zagospodarowany - kostka Bauma, dół domu i śmietnik w kamieniu elewacyjnym, ogród ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Świeżo wyremontowany wolnostojący dom w bardzo dobrej lokalizacji. Całość na parterze: 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Do dyspozycji najemcy ogród o powierzchni około 300m2. Dom po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

390 000 zł125 m² 3 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:889 m²

Dom w dobrej lokalizacji. Blisko wkd, szkoła, kościół. Do centrum miasta około 600m. Ładna, regularna działka z nielicznymi nasadzeniami. Spokojne sąsiedztwo. Blisko torów wkd, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Milanówek,mazowieckie

580 000 zł175 m² 3 314,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom położony jest w północnej część Milanówka przy ul. Piaskowej w urokliwym, pełnym zieleni, cichym, spokojnym, bezpiecznym miejscu, otoczonym zabudową jednorodzinną. Idealny dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

339 000 zł100 m² 3 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Doskonała nieruchomość na działalność gospodarczą! Ciekawa, perspektywiczna nieruchomość w północnym Milanówku (miasto ogród) znajdująca się ok. 5 km od zjazdu z autostrady A 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

850 000 zł360 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 186 m²

Milanówek stare wille na sprzedaż. Stara przedwojenna willa z 1938 roku w doskonałej lokalizacji w Milanówku. Willa o powierzchni całkowitej 360 m na działce 2186 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

770 000 zł147 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:879 m²

Dom w Milanówku po generalnym remoncie. Dom położony w spokojnej okolicy przy kameralnej ulicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych blisko centrum Milanówka. Dom o pow. użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Piękna

Milanówek,mazowieckie

1 650 000 zł360 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 778 m²

Stare wille w Milanówku. Piękna stara willa w Milanówku z 1907 roku położona w centrum miasta. Willa mimo swych 102 lat jest zadbana i w bardzo dobrym stanie. Ma wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 300 000 zł460 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Domy Milanówek. Elegancki, duży dom położony w parkowej części Milanówka. Budynek podpiwniczony o powierzchni użytkowej 460 metrów, posadowiony na pięknej zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

800 000 zł100 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Domy Milanówek. Pół przedwojennej willi w Milanówku na dużej działce o powierzchni 4200 m. Doskonała lokalizacja, bardzo blisko centrum Milanówka, około 10 min piechotą do stacji pkp. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

850 000 zł200 m² 4 260,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Milanówek zabytkowe wiile na sprzedaż. 1/2 wlli na sprzedaż w centrum Milanówka. Willa o powierzchni 120,5 m na dziłce 4200 m. Dom z 1905 roku wybudowany w stylu willi otwockich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 900 000 zł170 m² 11 176,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Domy Milanówek. Dom dwurodzinny położony w Milanówku w południowej części miasta. Dom wybudowany w latach 60-tych, rozbudowany w 1989 roku. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:990 m²

Milanówek Parterowy dom o powierzchni 80 m2, położony w północnej części miasta. Pokoje: dwa pokoje po około 25 m2 oraz 10 m2, kuchnia z wyjściem na taras, łazienka wc. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

3 300 000 zł240 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 785 m²

Nowy dom w Milanówku. Budynek jednorodzinny, wolnostojący o charakterze rezydencjalny. Zbudowany w roku 2007. Znakomita lokalizacja w centrum miasta. Do pkp 10 min., do WKD 5 min. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

725 000 zł250 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam bezpośrednio budynek jednorodzinny w stylu dworkowym. Usytuowanie obok lasu w dzielnicy domów jednorodzinnych. Technologia budowy tradycyjna, stan deweloperski zamknięty. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

880 000 zł133 m² 6 604,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 185 m²

Parter domu w willi w Milanówku. Do sprzedania parter domu w przedwojennej willi położonej w Milanówku. Willa w stylu dworkowym znajdująca się w parkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

900 000 zł110 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Domy Milanówek. Dom wolno stojący w centrum Milanówka. Dom o powierzchni 196 m na działce 1014 m. Dom w doskonałej lokalizacji 10 min do stacji pkp, blisko markety, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 500 000 zł240 m² 10 416,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Domy na sprzedaż w Milanówku. Duży dom o powierzchni 360 m na działce 1346 m. Dom w doskonałej lokalizacji w centrum Milanówka. Budynek może służyć jako dom dwurodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 900 zł80 m² 23,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:990 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 200 000 zł800 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 341 m²

Kameralna nieruchomość w stylu rezydencjonalnym położona w północnej części miasta. Przestronny parter domu to salon z wyjściem na taras i do ogrodu, cztery sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:942 m²

Dom z końca lat 80-tych położony na ładnie zagospodarowanej działce w północnej części Milanówka. Działka częściowo zadrzewiona z oczkiem wodnym i ładną trawą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

999 000 zł123 m² 8 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Domy Milanówek. Dom wolno stojący w Milanówku przy trasie Warszawa-Grodzisk Mazowiecki. Doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej typu restauracja, kawiarnia, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 700 000 zł400 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom w Milanówku. Dom posadowiony jest na dużej działce. Ogród jest porośnięty starodrzewiem, ładnie zagospodarowany, oświetlony, z systemem automatycznego podlewania. Duże stare drzewa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 450 000 zł210 m² 6 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 402 m²

Domy Milanówek. Bardzo ciekawy dom w rewelacyjnej lokalizacji- 5 minut od kolejki wkd, 5 minut od szkoły wśród jednorodzinnej nowej zabudowy na ładnej działce o pow. 1402 mkw.Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Domy Milanówek. Przepiękny dom wolnostojący (261 m2 pow.całk.) o charakterze rezydencji zbudowany według indywidualnego oryginalnego projektu na ogromnej 2060 m2 działce w Milanówku. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

530 000 zł150 m² 3 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 677 m²

Domy Milanówek. Cena do negocjacji. Dom wolnostojący w Milanówku w pobliżu centrum posadowiony na działce o powierzchni 1677 m i wymiarach około 35 m x 48 m. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

875 000 zł200 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:877 m²

Domy Milanówek. Dom wolnostojący z lat 80-tych, ciepły i zadbany, postawiony z cegły i pustaka silikatowego, otynkowany, położony na ładnie zagospopdarowanej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 480 000 zł460 m² 3 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 570 m²

Domy Milanówek. Dom wolnostojący w Milanówku. Dom trzykondygnacyjny o powierzchni użytkowej 460m z możliwoscią zagospodarowania strychu, posadowiony na działce o powierzchni 1570m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 800 zł130 m² 21,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem Domów. DO wynajęcia dom wolno stojący w Centrum Milanówka. Budynek podpiwniczony o powierzchni całkowitej 195 m a użytkowej 130 m. Posadowiony na dużej działce z tym, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

515 000 zł120 m² 4 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:582 m²

Domy Milanówek. Do sprzedania część domu dwulokalowego w południowej części Milanówka. Dom jest po generalnym remoncie w 2004 roku. Dwupoziomowe mieszkanie (140 m) jest przytulne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Domy w Milanówku w pobliżu centrum na sprzedaż. Oferowana nieruchomość to połowa bliźniaka o powierzchni całkowitej 200 m i użytkowej 130 m posadowiona na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:525 m²

Domy Milanówek. Tani dom mieszkalny z częścią usługową w pobliżu Centrum Milanówka. Budynek piętrowy o powierzchni całkowitej 220 m oraz garaż o powierzchni 70 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 345 000 zł130 m² 10 346,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom parterowy w północnej części Milanówka; zbudowany w 2004 roku według indywidualnego projektu. Wykonany z pustaków ceramicznych, ocieplony 12 cm warstwą wełny mineralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

640 000 zł150 m² 4 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam 4 domy jednorodzinne w stanie developerskim w centrum Milanówka, na pięknej zielonej, słonecznej działce ze starodrzewiem. Blisko szkoły, przystanej kolejki wkd 300 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głowackiego

Milanówek,mazowieckie

855 000 zł200 m² 4 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Atrakcyjny dom w Milanówku, niedaleko centrum.Wybudowany w 1950 roku, po remoncie przeprowadzonym w 2000 roku. Powierzchnia całkowita 200 mkw, użytkowa 11o mkw. Wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Marszałkowska

Milanówek,mazowieckie

1 490 000 zł188 m² 7 925,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 678 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom wolnostojący połozony w cichej okolicy Milanówka, wybudowany według indywidualnego projektu wykonanego przez właściciela. Nieruchomość wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

840 000 zł110 m² 7 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Okazja! Domy Milanówek. Śliczny przytulny dom w północnej części Milanówka o powierzchni 130 m. Dom parterowy dla niewielkiej rodziny usytuowany na pięknie zagospodarowanej zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

695 000 zł550 m² 1 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Pół bliźniaka z 1972r,120 m2, działka 550 m2. Podpiwniczony, garaż wolnostojący. 5 pokoi, widna kuchnia, 2x taras, 2x łazienka,okna pcv,wszystkie media. Centrum, do pkp-200m,wkd-400m.Cena 695.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

646 000 zł99 m² 6 545,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:643 m²

Domy na sprzedaż w Milanówku. Dom wolmo stojący o powierzchni 224,2 m na działce 643 m w centrum Milanówka. Właściciele rozpoczęli budowę domu w latach 80 tych ukończono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 550 000 zł400 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 632 m²

Domy Milanówek.CENA DO NEGOCJACJI. Duży, wygodny dom o powierzchni 432m na działce o powierzchni 1632m. Dom położony w spokojnej, cichej okolicy. Jest to budynek trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

770 000 zł200 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Dom wolnostojący w centrum Milanówka o powierzchni 200, powierzchnia użytkowa 110m, działka 1018m oraz garaż o powierzchni 42 m z trzema stanowiskami. Dom w doskonałej.