dowolna

Domy w stanie deweloperskim Milanówek - Lista ofert od dewelopera

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

639 900 zł81 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w stanie deweloperskim. Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ciekawy Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 82 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

639 900 zł81 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

639 900 zł81 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

750 000 zł115 m² 6 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowy Funkcjonalny Dom w Super Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej 115 m2, posadowiony na ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 070 000 zł167 m² 6 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 167 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 1000 m2 w pięknym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

639 900 zł81 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kazimierzowska

Milanówek,mazowieckie

750 000 zł85 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszam do zapoznania się z 1/2 bliźniaka w Milanówku Budynek ma dwie pełne kondygnacje - brak skosów, 3 sypialnie, gabinet i dodatkowo strych. powierzchnia użytkowa 85m2 +15m2 wiata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł85 m² 8 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania funkcjonalny dom mieszkalny (połowa bliźniaka) o pow. użytkowej 85 m2 położony w Milanówku blisko przystanku kolejki wkd (ok 700 m). Dom w stanie deweloperskim położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kazimierzowska

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kameralna inwestycja w Milanówku. Położona w południowej części miasta ok. 750 m od stacji wkd Kazimierówka. Składa się z dwóch domów w zabudowie bliźniaczej. Każdy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

835 000 zł152 m² 5 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 152 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

860 000 zł154 m² 5 584 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 154 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 750 m2 Rozkład domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

889 990 zł142 m² 6 268 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 142 m2, usytuowany- posadowiony na działce o powierzchni ok. 445 m2. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

689 800 zł106 m² 6 508 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:716 m²

Przedstawiamy i Zapraszamy na Prezentację - Bardzo ładny Dom - 1/2 Bliźniaka oddawany w Stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 105 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 070 000 zł167 m² 6 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

990 000 zł169 m² 5 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo klimatyczny dom w stanie deweloperskim o powierzchni ok 168 m2 posadowiony na ładnej działce ze starodrzewem o powierzchni ok. 1100m2 Rozkład domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 070 000 zł166 m² 6 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Nowy Dom w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 166 m2, posadowiony na dużej przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

779 800 zł115 m² 6 757 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowy Funkcjonalny Dom w Super Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni użytkowej 114 m2, posadowiony na ładnej działce, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 068 800 zł166 m² 6 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Dom w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo Ładny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 167 m2, posadowiony na przestronnej działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

890 000 zł141 m² 6 312,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Duże, wygodne mieszkanie w nowym segmencie na przedmieściach Milanówka. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica prestiżowy budynek Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

920 000 zł168 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:948 m²

Duże, wygodne mieszkanie w nowym segmencie na przedmieściach Milanówka. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Milanówek

Milanówek,mazowieckie

890 000 zł141 m² 6 312,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Duże, wygodne mieszkanie w nowym segmencie na przedmieściach Milanówka. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

890 000 zł168 m² 5 297,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:948 m²

Duże, wygodne mieszkanie na przedmieściach Milanówka. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z: korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Milanówek,mazowieckie

899 000 zł123 m² 7 308,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

1/2 bliźniaka o powierzchni 123m2 zlokalizowana w Milanówku. Budynek w stanie deweloperskim, rok budowy w 2022r, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Ściany z betonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

889 990 zł142 m² 6 268 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom położony blisko stacji wkd, o pow. użytkowej 140m2 na działce 450m2 4 sypialnie (bez skosów) oraz duży salon z aneksem kuchennym. Powierzchnie pomieszczeń: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

889 990 zł142 m² 6 268 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Kościuszki

Milanówek,mazowieckie

990 000 zł234 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Witam serdecznie, do sprzedania atrakcyjna i klimatyczna nieruchomość położona w bardzo ciekawej części Milanówka składająca się z dwóch budynków i dużej działki 1097 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 070 000 zł166 m² 6 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 166 m2, posadowiony na działce ok. 1000 m2 w pięknym rejonie Milanówka. lokal 1c Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

835 000 zł153 m² 5 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 153 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 758 m2 Grodziska. Lokal 4a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

835 000 zł153 m² 5 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowy Bliźniak o powierzchni ok. 153 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 758 m2 Grodziska. Lokal 1a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 070 000 zł166 m² 6 446 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 166 m2, posadowiony na działce ok. 1000 m2 w pięknym rejonie Milanówka. lokal 4a Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 070 000 zł166 m² 6 446 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł165 m² 7 576 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Dwa domy w cenie jednego! Bardzo dobra lokalizacja- milanówek. Dom w zabudowie bliźniaczej 165 m2. Parter domu mieści przestronny salon, oddzielną kuchnię, łazienkę, hall, wiatrołap, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 070 000 zł166 m² 6 426 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Literacka

Milanówek,mazowieckie

1 990 000 zł204 m² 9 774 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 130 m²

Willa literacka - nowy dom jednorodzinny w centrum willowego Milanówka. Idealna propozycja dla osób poszukujących domu w willowej okolicy, w otoczeniu przyjaznym rodzinie, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

928 000 zł142 m² 6 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

928 000 zł142 m² 6 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

835 000 zł153 m² 5 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

835 000 zł153 m² 5 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

928 000 zł142 m² 6 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:447 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

835 000 zł153 m² 5 458 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²