Mieszkanie Milanówek
Milanówek, mazowieckie
- 1 280 000 zł
- 105,56 m²
- 12 125,81 zł/m²
Jakub Wojciechow...
Skontaktuj się
Mieszkanie Milanówek
Milanówek, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie Milanówek
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 280 000 zł 105,56 m² 12 125,81 zł/m²
1/1
3
1930
garaż wolnostojący
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1930Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 280 000 zł (12 125,81 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 105,56 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, drewniane
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (3,30 m²), piwnica 38 m², ogródek 150 m²
- Czynsz: 1 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Metrohouse Grodzisk Mazowiecki, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: SMKIBE773
Lokalizacja
- Adres: Milanówek, grodziski, mazowieckie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, las
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, biblioteka, kino, teatr, restauracja, kawiarnia, fitness, siłownia, basen, tenis, boisko, apteka, przychodnia, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, supermarket, targ, bankomat, kościół, poczta, park
Opis nieruchomości
NIERUCHOMOŚĆ
Przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 105,64 m², położone w historycznej, willowej części Milanówek. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze w kameralnym, jednopiętrowym budynku z cegły, na terenie zamkniętym, zapewniającym komfort i poczucie prywatności.