dowolna

Mieszkania w bloku Milanówek - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Milanówek,mazowieckie

485 000 zł38 m² 12 763,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim Milanówek Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m w nowoczesnym apartamentowcu na kameralnym, nowo powstałym osiedlu w Milanówku. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Milanówek,mazowieckie

629 000 zł48 m² 13 159 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu wyjątkowo przestronnego trzy pokojowego mieszkania o powierzchni 47,8m2 zlokalizowanego na drugim piętrze w cichej i zielonej części Milanówka. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

610 000 zł44 m² 13 994 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Witam, mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,59 m2 (2. piętro) zlokalizowane w Milanówku przy ulicy Inżynierskiej w kameralnym bloku z 2016 roku (bez windy). Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

770 000 zł64 m² 11 956 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne 3 - pokojowe mieszkanie w ładnym budynku położonym przy ulicy Inżynierskiej 17 w Milanówku - zwanym miastem ogrodem. Mieszkanie Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Milanówek,mazowieckie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! rezerwacja! Zachęcam do skorzystania z oferty wynajmu mieszkania 3-pokojowego znajdującego się w Milanówku. Mieszkanie ma 47m2 i znajduje się na 2 piętrze w bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

629 000 zł48 m² 13 159 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe, funkcjonalne mieszkanie, w spokojnej, zadrzewionej części Milanówka. Bezpieczna okolica, dobrze skomunikowana; w pobliżu szkoła, przedszkole, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

520 000 zł40 m² 12 884 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do kupienia mieszkanie 2 pokojowe na zamkniętym osiedlu w Milanówku bardzo blisko pkp! Świetna nieruchomość jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 40,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 3-pokojowe w bardzo cichej i spokojnej dzielnicy Milanówka, gdzie dominuje zabudowa jednorodzinna. Mieszkanie jest bardzo jasne i ustawne. Salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Agentą Nieruchomości - serdecznie dziękuję. Prowadzę sprzedaż samodzielnie. Szanujmy swój czas 3 Nieruchomość szczegóły; ul. Warszawska 53b Milanówek 68m2 - 3 piętro ( ostatnie) Jedna ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na wysokim parterze, w spokojnej i zielonej części Milanówka, blisko centrum miasta. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 380,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m w Milanówku przy ul. Dębowej. Lokal położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70. Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

524 000 zł38 m² 13 814,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Milanówku, ul. Warszawska. Osiedle zamknięte w otulinie staro dębów , wykonane w nowoczesnej aranżacji. Mieszkanie położone 2 piętrze.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

349 000 zł33 m² 10 630,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Kawalerka w klimatycznym Milanówku blisko wkd! Osiedle zamknięte! Spokojne z widokiem na zieleń! Niski czynsz! oferta na wyłączność! tylko U nas! mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe położone w miejscowości Milanówek, przy ul. P. Skargi. |Nieruchomość| - Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym bloku, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

465 000 zł45 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Nieruchomość Mieszkanie 3 pokojowe w Milanówku. Przytulny salon z otwartą kuchnia, z salonu wyjście na niewielki. Dodatkowo 2 sypialnie. Zalety Mieszkanie kompaktowe, idealne dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio : 2-pokojowe mieszkanie 46,98 metrów z 26 metrowym ogródkiem, położone w cichej, zielonej i spokojnej okolicy Milanówka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Milanówek,mazowieckie

279 000 zł44 m² 6 340,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , znajdujące się na 2. piętrze 2piętrowego bloku w cichej i spokojnej okolicy Milanówka, przy ul. Wysockiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 380,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 380,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

985 000 zł67 m² 14 701,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, na osiedlu ecomilan w Milanówku. Mieszkanie doskonałe dla rodziny 2+1. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

550 000 zł56 m² 9 735 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Milanówek,mazowieckie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku przy ul. Wysockiego 10 w Milanówku. Składa się z: - 2 pokoi, - kuchni, - przedpokoju, - łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

610 000 zł56 m² 10 796,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do kupna 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m w Milanówku przy ul. Dębowej. Lokal położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Milanówek,mazowieckie

369 000 zł50 m² 7 580 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Milanówek,mazowieckie

455 000 zł45 m² 10 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Agencjom dziękuję, sprzedaż tylko bezpośrednia. Tylko bezpośrednia. Sprzedam mieszkanie na spokojnym osiedlu Milanówka. Sypialnia, pokój dziecięcy (dla gości), salon z kuchnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

355 000 zł37 m² 9 543,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*Lokalizacja Świetnie zlokalizowane mieszkanie, praktycznie w centrum, dobrze skomunikowane, blisko stacji kolejowej. W pobliżu wszystkie niezbędne udogodnienia - sklepy, szkoła, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Milanówek,mazowieckie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w budynku przy ul. Wysockiego 10 w Milanówku. Składa się z: - 2 pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

355 000 zł37 m² 9 543,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Milanówek,mazowieckie

450 000 zł48 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2, usytuowane na 1 piętrze zw 4 piętrowym budynku wielorodzinnym z 1970r, przy ulicy Brzozowej 7a w centrum Milanówka. Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 878,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość do w prowadzenia w samym centrum Milanówka. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

675 000 zł50 m² 13 376,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z ogródkiem to gratka w tej okolicy. Nie martw się o parkowanie. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoła, przedszkole, kościół , place zabaw dla dzieci. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni przy jednoczesnym szybkim dojeździe do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Milanówek,mazowieckie

384 000 zł37 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w zielonej części Milanówka na osiedlu Jedwabnik. Nieruchomość usytuowana w świetnym miejscu, które jest bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Milanówku zlokalizowane na ul. Piotra Skargi. Mieszkanie posiada 45 m2 - składa się ono z salonu, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni oraz zabudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 61,75m2 położone w Milanówku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki (z prysznicem, bidetem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

398 000 zł45 m² 8 844 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe blisko centrum Milanówka. Usytuowane na 1 piętrze. Posiada zabudowany balkon oraz piwnicę. Salon z dwiema sypialniami i osobną kuchnią oraz łazienką. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

445 000 zł52 m² 8 557,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane w Milanówku. Spółdzielcze własnościowe z Księgą Wieczystą, po generalnym remoncie, są nowe podłogi z paneli, nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

520 000 zł44 m² 11 872,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękne mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.