dowolna

Mieszkania na sprzedaż Milanówek - Oferty „sprzedam mieszkanie”

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

575 000 zł69 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuje do sprzedaży całkowicie wyposażone mieszkanie zlokalizowane na nowym i nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym w Milanówku. . Mieszkanie widne i słoneczne do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję Państwu do sprzedaży segment handlowo-usługowy z częścią mieszkalną, położony w pasażu handlowym, w samym centrum Milanówka. Wejście do części handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Milanówek,mazowieckie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie o pow.48 m2 w Milanówku ul.Sportowa 2 trzypokojowe , na ostatnim 4 piętrze ,widne z widną kuchnią , łazienka do remontu (wanna i stara glazura)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie własnościowe w ścisłym centrum Milanówka ( Jedwabnik I) Mozliwośc dokupienia wolnostojącego garażu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

575 000 zł69 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

355 000 zł54 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania odnowione, czyste 54 m2. na 2 piętrze z dużym salonem i wyjściem na loggie 5 m2 od strony południowej, sypialnią oraz widna kuchnią (od wschodu). Nowe meble kuchenne oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Milanówek,mazowieckie

347 000 zł53 m² 6 547,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 52,9 m2 przy ul. Sportowej 2 w Milanówku Nieruchomość składa się z : - salonu, - sypialni, - sypialni - kuchnia - łazienki z wc, - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Milanówek,mazowieckie

307 000 zł48 m² 6 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 48 m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie posiada duży balkon 6 m2, który nie sąsiaduje z osobą mieszkającą obok. W 2017r. blok przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

405 000 zł64 m² 6 328,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania mieszkanie w Milanówku, w zachodniej części Milanówka przy ul. Królewskiej (wjazd na osiedle od ul. Staszica) najchętniej za gotówkę. Możliwa również zamiana na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Milanówek,mazowieckie

295 000 zł48 m² 6 098,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 48,37 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku (mieszkanie było 2 pokojowe z dużym 25 m2 pokojem i można wrócić do tego stanu). Mieszkanie posiada duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Milanówek,mazowieckie

320 000 zł48 m² 6 615,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

337 000 zł55 m² 6 127,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przytulne i ciche mieszkanie mieści się na drugim piętrze bloku otoczonego zielenią. Spokojna okolica i mili sąsiedzi to jeden z atutów tego mieszkania. Kolejnym atutem jest jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

234 000 zł37 m² 6 324 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 37m2 (dwa oddzielne pokoje) na 3 piętrze. Świetne pod inwestycję, w cichym miejscu Milanówka. Rozkład mieszkania: - 2 pokoje - widna oddzielna kuchnia - łazienka z wanna i wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

235 000 zł37 m² 6 351 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 37,2 m2 usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. (Bez windy) Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Milanówek,mazowieckie

235 000 zł37 m² 6 317,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Witam serdecznie, na sprzedaż mieszkanie na spokojnym osiedlu, przy ul. Sportowej 4. Powierzchnia użytkowa 37,20 m2 3 piętro w bloku bez windy 2 pokoje + widna kuchnia + łazienka Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, położone na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku w centrum miasta. Mieszkanie dwustronne, składa się z trzech pokoi 9m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Milanówek,mazowieckie

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 51 m2: -pokój dzienny, - sypialnia - duża kuchnia - przedpokój - łazienka - piwnica w małym sześciolokalowym bloku, ogród ok.2000 m2, centrum Milanówka. W bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po remoncie 49m2 położone na III piętrze w samym centrum Milanówka.Składa się z: -Widnej oddzielnej kuchni -Łazienki -Trzech oddzielnych pokoi Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

369 000 zł66 m² 5 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe o pow. 66 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku w Milanówku. Składa się z 2 sypialni, bardzo dużego salonu z wyjściem na balkon typu loggia, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

282 000 zł48 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48m2, położone na 4 piętrze w bloku w centrum miasta. Mieszkanie dwustronne, składa się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

267 000 zł40 m² 6 675 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania fajne, klimatyczne mieszkanie w zieleni i ciszy 200m od wkd. Położone na skraju zadbanego osiedla, z widokiem na milanowskie wille, sprawia wrażenie mieszkania w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

397 000 zł65 m² 6 088,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku przy ul. Królewskiej w Milanówku. Łazienka w glazurze i terakocie w szarościach i drewnie z kabiną prysznicową. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Milanówek,mazowieckie

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 37 m2 w Milanówku. Zlokalizowane w cichej, zalesionej i pięknej części miasta. 900 metrów do stacji km. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2019r. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

345 000 zł67 m² 5 149 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Milanówku przy ul. Królewskiej Mieszkanie było niedawno remontowane i znajduje się na pierwszym piętrze z balkonem. Blisko sklepów. Spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

363 000 zł44 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, przestronne, jasne, 2-pokojowe, 44 metrowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, trzypiętrowego apartamentowca w Milanówku, to Miasto Ogród. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Okazja! Do sprzedania nowe mieszkanie wybudowane w roku 2019 w nowym apartamentowcu. Wszystkie media miejskie. Położone na pietrze Mieszkania odebrane, gotowe do sprzedaży. Stan developerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembowskiej

Milanówek,mazowieckie

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. 37 m2 - bardzo dobra lokalizacja - mieszkanie po generalnym remoncie - dla pary, dla Inwestora na wynajem, prześliczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Milanówek,mazowieckie

200 000 zł38 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 w północnej części Milanówka na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Budynek wybudowany w latach 70 - tych, ocieplony i pokryty blachą. Do pkp około 5 minut. Szkoła, przedszkole, sklepy, rynek, kościół w bliskiej okolicy. Mieszkanie po remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Supermieszkanie w centrum Milanówka, ładne, kameralne, ul. Królewska 132

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

350 000 zł66 m² 5 303 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferuję do sprzedaży mieszkanie , stanowiące cały parter domu wolnostojącego, z hipotecznie wydzieloną częścią gruntu i ustanowionym sposobem użytkowania. Mieszkanie do częściowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

273 000 zł48 m² 5 711,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Numer oferty w biurze 5409 pilna sprzedaż! Polecamy do sprzedania ustawne, słoneczne mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47,80 m2, znajdujące się na wyższym parterze w bloku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie o pow. 60 m kw, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon; dodatkowo można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

478 000 zł82 m² 5 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam przestronne i wygodne mieszkanie o pow. 82 m kw. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek, garderoby i przedpokoju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 65,5 m kw , na pierwszym piętrze, z balkonem. Składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon typu loggia, dwóch sypialni, osobnej kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

322 078 zł60 m² 5 399 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowe mieszkanie wybudowane w roku 2019 w nowym apartamentowcu. Wszystkie media miejskie. W bloku winda Mieszkania odebrane, gotowe do sprzedaży. Stan developerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

248 000 zł48 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cichej dzielnicy Milanówka. Na pow. 48 m kw składają się 3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój. Mieszkanie nie posiada balkonu, posiada przynależną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

335 000 zł66 m² 5 075,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie w Milanówku, w bloku z 1997 r. Pow. mieszkania 66,5m kw. Składa się z salonu 24 m kw ( tu wyjście na balkon typu loggia ), sypialni 12 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

259 000 zł48 m² 5 418,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Numer oferty w biurze 4441 pilna sprzedaż! Do sprzedania ustawne, słoneczne mieszkanie typu M-4 o powierzchni 47,80 m2, znajdujące się na wyższym parterze w bloku trzypiętrowym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

301 500 zł51 m² 5 911,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam mieszkanie o pow. 51 m kw, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie posiada ogródek. Dodatkowo można dokupić miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

275 641 zł47 m² 5 886 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij