dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Milanówek

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

398 000 zł37 m² 10 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Piotra Skargi 9 w Milanówku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 045 000 zł80,60 m² 12 965,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwupoziomowy apartament z 2019 roku w Centrum Milanówka. Mieszkanie 80,6m2 usytuowane na drugim piętrze (z windą). Lokal składa się z: - przedpokoju 5m2; - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 280 000 zł105,64 m² 12 116,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe, luksusowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania położone w historycznej starej części Milanówka. Mieszkanie o powierzchni 105,64.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Milanówek,mazowieckie

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestrzenne mieszkanie o pow. 55,6 m2 usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. - 3 pokoje - 2 balkony - urządzona kuchnia (z lodówką.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 280 000 zł105,56 m² 12 125,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość Przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 105,64 m , położone w historycznej, willowej części Milanówek. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49 m² 12 040,82 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 49 m, położone na 4. piętrze w bloku na spokojnym osiedlu Jedwabnik w Milanówku. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

439 000 zł36,97 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Na sprzedaż mieszkanie 36,97 m z ogrodem parter, kamienica Milanówek, centrum. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,97 m , położone na parterze kameralnej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny apartament w północnej części miasta bardzo blisko centrum Milanówka. Dostępny od czerwca. Mieszkanie dla max 4 osób niepalących, bez zwierząt. Apartament o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

472 500 zł38 m² 12 434,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Milanówku w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu pełnym zieleni, przy ul. Wysockiego. Mieszkanie ma powierzchnię 38 m2 i składa się z: 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przestronne mieszkanie o pow. 48 m2 w centrum Milanówka (os. Jedwabnik). - 3 pokoje - widna kuchnia - łazienka - balkon - wygodny przedpokój Mieszkanie idealne do własnej aranżacji po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaoferować mieszkanie w bloku z cegły z roku 1995. Lokal mieści się na 3 pietrze z 3. Mieszkanie składa się z 3 pokoi kuchni, łazienki, wc oraz oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

595 000 zł49 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Milanówku na osiedlu Jedwabnik, w pełni umeblowane, przy ulicy Brzozowej. Blok po termoizolacji, jedno-klatkowy, klatki schodowe są czyste i zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Milanówek

Milanówek,mazowieckie

329 720 zł30,25 m² 10 899,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "miasto Ogród"w odległości zaledwie 400 m od centrum miasta gdzie znajduje się stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

455 000 zł38,50 m² 11 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 38,4 m Centrum Milanówka | Gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,4 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

390 000 zł37 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie własnościowe z kw. Ciche spokojne mieszkanie , ostatnie piętro. Mieszkanie w stanie do remontu. Blok po wymianie głównych instalacji - wodnej , kanalizacyjnej i gazowej. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Milanówek,mazowieckie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie do wynajęcia w Milanówku na 1 piętrze w bloku w Willowej części Milanówka, w otoczeniu zieleni. Duży pokój, sypialnia, oddzielna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z ogromną przyjemnością przedstawiam bardzo przestronne, jasne mieszkanie w historycznym Milanówku wykończone w stylu nowoczesnym. Nieruchomość mieści się na nowoczesnym, powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w nowocześnie odrestaurowanej willi w parkowej części Milanówka. Powierzchnia 90 m2, 4 pokoje. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w nowocześnie odrestaurowanej willi w parkowej części Milanówka. Powierzchnia 120 m2, 5 pokoi. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym | Milanówek | 45 m Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

390 000 zł37 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Słoneczne dwa pokoje z niskim czynszem i bez konieczności remontu - blisko stacji pkp Milanówek W tej cenie zazwyczaj kupujesz mieszkanie do generalnego remontu. Tutaj po prostu wchodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Milanówek,mazowieckie

431 000 zł37 m² 11 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie w Milanówku, o pow. 37 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 r. bez windy. Mieszkanie rozkładowe, narożne, dwustronne w dobrym stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Milanówek,mazowieckie

431 000 zł37 m² 11 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Milanówek,mazowieckie

431 000 zł37 m² 11 648,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 168 000 zł81 m² 14 491,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Milanówek,mazowieckie

400 000 zł25 m² 15 987,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Nieruchomość wyjątkowa, nietuzinkowa. Kameralna, przepiękna willa Zaścianek z roku 1909. Odrestaurowana, odnowiona z zachowaniem najdrobniejszych detali. Samo mieszkanie pomimo niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

520 000 zł40 m² 12 884 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do kupienia mieszkanie 2 pokojowe na zamkniętym osiedlu w Milanówku bardzo blisko pkp! Świetna nieruchomość jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość o całkowitej powierzchni 40,36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na wysokim parterze, w spokojnej i zielonej części Milanówka, blisko centrum miasta. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

524 000 zł38 m² 13 814,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Milanówku, ul. Warszawska. Osiedle zamknięte w otulinie staro dębów , wykonane w nowoczesnej aranżacji. Mieszkanie położone 2 piętrze.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

750 000 zł88 m² 8 504,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie z olbrzymim potencjałem. Nieruchomość zlokalizowana jest w Milanówku, ul. Inżynierska 13/15, na ogrodzonym osiedlu - kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe położone w miejscowości Milanówek, przy ul. P. Skargi. |Nieruchomość| - Mieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym bloku, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

620 000 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio : 2-pokojowe mieszkanie 46,98 metrów z 26 metrowym ogródkiem, położone w cichej, zielonej i spokojnej okolicy Milanówka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 380,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m w Milanówku przy ul. Dębowej. Lokal położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 70. Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w Milanówku przy ul. Warszawskiej. Cicha, spokojna okolica. W pobliżu znajduje się basen, sklep, przedszkole, szkoła. Cena 560 tys. zł + 30 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

624 000 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie czeka na swoich lokatorów. Oferowane mieszkanie, zajmuje całe poddasze zabytkowej kamienicy. Ma około 90 m2 powierzchni użytkowej liczonej po obrysie podłogi. Dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 878,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość do w prowadzenia w samym centrum Milanówka. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

675 000 zł50 m² 13 376,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z ogródkiem to gratka w tej okolicy. Nie martw się o parkowanie. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Milanówek,mazowieckie

413 568 zł43 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Apartamentów Milanówek - ekskluzywnego kompleksu mieszkalnego Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

645 000 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoła, przedszkole, kościół , place zabaw dla dzieci. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni przy jednoczesnym szybkim dojeździe do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Milanówek,mazowieckie

445 000 zł52 m² 8 557,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane w Milanówku. Spółdzielcze własnościowe z Księgą Wieczystą, po generalnym remoncie, są nowe podłogi z paneli, nowe drzwi.