dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Milanówek - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okólna

Milanówek,mazowieckie

360 000 zł38 m² 9 350,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja do 31 sierpnia 2023 Kameralne osiedle, niskie budynki. wokół ogród na zamkniętym terenie. Do stacji kolejowej 10 minut piechotą. Do dyspozycji garaż wolnostojący oraz miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Milanówek,mazowieckie

2 700 zł50 m² 54,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetnie utrzymane 50 m mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji w milanówku przy ul. Polnej. Doskonała przestrzeń dla singla, pary, lub pary z dzieckiem. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Warszawska

Milanówek,mazowieckie

499 000 zł46 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż jasne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Milanówku przy ulicy Warszawskiej. Lokal znajduję się na nowoczesnym i kameralnym osiedlu ecomilan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Milanówek,mazowieckie

300 370 zł31 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Więcej ofert nieruchomości na stronie ubezpieczenie nieruchomosći gratis! Prezentujemy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30,65 m2 z ogródkiem 96 m2 zlokalizowane w Milanówku Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam! Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na osiedlu w centrum Milanówka (ul. Piotra Skargi) o powierzchni 37 metrów kw. Rozkład mieszkania jest bardzo funkcjonalny z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Milanówek,mazowieckie

630 000 zł44 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wysoki standard! Nowocześnie wykończone mieszkanie z użyciem bardzo wysokiej jakości materiałów o bardzo wysokiej jakości- m.in. dębowe deski na podłodze, blat z naturalnego granit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe 60 metrowe mieszkanie w Milanówku w pięknej okolicy (północna część, blisko centrum), na parterze, w domu w którym mieszkam. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

620 000 zł60 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie dla pary na kameralnym osiedlu w Milanówku! Do sprzedaży 60 metrowe mieszkanie w malowniczym Milanówku, zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu z ochroną. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ptasia

Milanówek,mazowieckie

599 000 zł59 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Klimatyczne, przedwojenne mieszkanie w pięknej, historycznej milanowskiej willi. Kamienica w pełni zrewitalizowanej, gruntownie wyremontowana 7 lat temu. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

430 000 zł54 m² 7 889,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dwupokojowe mieszkanie 54,5 m2 w Milanówku. Mieszkanie znajduje się na osiedlu przy ulicy Królewskiej. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Dwa pokoje, widna, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Milanówek,mazowieckie

415 000 zł37 m² 11 156 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone w centrum Milanówka. Nieruchomość o łącznej powierzchni 37,2m2 usytuowana na 2 piętrze w bloku na kameralnym osiedlu. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

630 000 zł44 m² 14 318 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

430 000 zł54 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Milanówek,mazowieckie

599 000 zł59 m² 10 153 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Milanówku (ok. 30-40min od centrum Warszawy) - na poddaszu, powierzchnia niecałe 60m2 (formalnie powierzchni użytkowej ok. 45m2), wykończone w kwietniu 2022. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Milanówek,mazowieckie

550 000 zł63 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Klimatyczna kamienica z 1923 roku! W samym sercu Milanówka. Mieszkanie bezczynszowe, 63 mkw po remoncie. Pomieszczenia: pokój duży - 20 mkw, pokój mały - 9,8 mkw, kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Milanówek,mazowieckie

1 500 zł55 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie w Milanówku, w nowo wybudowanym budynku. Mieszkanie składa się z holu (5,3 m2), pokoju dziennego połączonego z kuchnią (33,3 m2), sypialni (11 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, wygodne, zadbane mieszkanie z dużym balkonem. Salon, sypialnia, jasna kuchnia, garderoba oraz łazienka. Okna zabezpieczone przed otwarciem z zewnątrz. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

174 000 zł52 m² 3 346,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Bardzo ładne, przytulne mieszkanie na małym spokojnym osiedlu z dala od miejskiego gwaru. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze budynku trzypiętrowego. Mieszkanie o pow. 52 m2, rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37m2 , znajdujące się na wysokim parterze w 4-ro piętrowym bloku w centrum Milanówka ; stan mieszkania jak na załączonych zdjęciach ; kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwiejska

Milanówek,mazowieckie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie (48m2 po podłodze), bezczynszowe, usytuowane na poddaszu (drugie piętro) w 6-cio lokalowej kamienicy z dużym tarasem (16m2) i pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Milanówek,mazowieckie

120 000 zł44 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony i pokryty blachą (jest odnowiony). Klatki schodowe po remoncie. Mieszkanie jednostronne okna wschodnie. Dogodny dojazd do Warszawy dzięki bliskości komunikacji pkp i wkd, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Milanówek,mazowieckie

170 000 zł52 m² 3 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Blok 3 piętrowy z płyty, ocieplony i pokryty blachą. Do pkp około 12 - 15 minut na pieszo, do wkd 10 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, sklepy (tesco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w Milanówku o powierzchni 44 m2 położone na I piętrze w dwupiętrowym bloku. Nowe okna pcv Kontakt w sprawie oferty i więcej informacji: danuta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

171 000 zł38 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Blok z 1975 roku, jest ocieplony i pokryty blachą. Klatki schodowe po remoncie czyste i zadbane. blok znajduje się 5 minut drogi od stacji pkp. W bliskiej odległości są sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z widną kuchnią i łazienką o powierzchni 54 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku położonym w doskonałej lokalizacji- centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Milanówek,mazowieckie

185 000 zł52 m² 3 557,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku, wybudowanym w technologii rama H. W lokalu wymienione okna, budynek ocieplony. Do przystanku wkd około 10 minut, pks około 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie w centrum Milanówka, położone na drugim piętrze w ładnej kamienicy. Blisko pkp,szkoły, przedszkola,sklepy, bazarek miejski. Media miejskie. Kontakt w sprawie oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

217 000 zł38 m² 5 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkania Milanówek. Ładne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Jewabnik w Milanówku. Mieszkanie ma 38 mkw i mieści się na 4 piętrze bloku czteropiętrowego. Mieszkanie w roku 2004 poddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

301 500 zł60 m² 5 025 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Do sprzedania mieszkanie w przedwojennej kamienicy z ogródkiem w Centrum Milanówka. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 61 metrów mieszczące się na parterze. Lokal składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Milanówek,mazowieckie

217 000 zł38 m² 5 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie 38m2 w centrum Milanówka po remoncie w 2004 roku. Mieszkanie widne, rozkładowe. Mieszkanie położone na spokojnym osiedlu w Milanówku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 200 zł80 m² 15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Milanówku do wynajęcia. Mieszkanie dwupokojowe w domu jednorodzinnym z 1997 roku położonym w północnej, parkowej części Milanówka. Osobne wejście do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

180 000 zł52 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie znajduje sie na małym osiedlu (cztery bloki),okolica to budownictwo jednorodzinne,nieopodal zagajniki , łąki ,las 10 minut , wkd 10 min,pkp 15 minut,pks 5 minut drogi pieszo ,bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

200 000 zł52 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

osiedle czterech bloków , w najbliższej okolicy kilka domów mieszkalnych ,zagajniki oraz łąki. Idealne miejsce do spacerów z pieskiem , do kolejki wkd 10 minut ,do pociągu 15 minut ,centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w centrum Milanówka, 7 minut od stacji pkp, pociągi km do Warszawy co ok 30 minut ( czas podróży max. 45 min. do śródmieścia). Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60m2 w domu wolnostojącym na 1 piętrze. Posesja ogrodzona domofon. Mieszkanie po remoncie nowe okna, parkiet dębowy, własne ogrzewanie gazowe. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek,mazowieckie

245 000 zł37 m² 6 621 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie z wykorzystaniem materiałów dobrej jakości. Blisko stacja pkp,wkd, przedszkole, szkoła. Spokojna okolica.Okna wymienione, parapety marmurowe,nowe drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkania Milanówek. Bardzo atrakcyjna cena mieszkania. Do sprzedaży ustawne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52 m położone w Milanówku. Blok trzypiętrowy wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

230 000 zł36 m² 6 478,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkania Centrum Milanówek. Mieszkanie dwupokojowe w Centrum Milanówka. Lokal o powierzchni 35,5m położony na drugim pietrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o powierzchni 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Milanówek

Milanówek,mazowieckie

300 000 zł55 m² 5 474,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Tanie Mieszkania Milanówek. Słoneczne mieszkanie o powierzchni 54,8 metra w Milanówku. Położone na wysokim parterze w bloku trzypiętrowym. Blok z 1995 wybudowany technolągią tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Milanówek

Milanówek,mazowieckie

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie w Milanówku 2 pokoje, toaleta i wc osobno, kuchnia, duży balkon. Miła, spokojna okolica. W pobliżu szkoły, sklepy, przychodnia.